Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még arra esély, hogy...

Van még arra esély, hogy megmarad a baba?

Figyelt kérdés

Mára nem vártam. Pénteken jól láthatóan pozitiv lett a tesztem. Szombaton ugyanolyan erős lett a második vonal.

Tegnap egész nap görcsöltem, sokat feküdtem, pihentem.

Ma a munkahelyen is egész nap görcsöltem, alig bírtam mozdulni a fájdalomtól.

MagneB6-ot szedtem a fájdalom miatt.

Korábban, amikor megjön, még jobban szoktam görcsölni, akkor kiegyenesedni is alig bírok a fájdalomtól.


Ma reggel csináltam tesztet, azt hittem erősebb lesz, de negatív lett. Ugyanazt a márkát használtam.


Ezek szerint kilőködik a baba, vagy nem sikerült a beágyazódás?

A dokihoz csak 22-ére kaptam időpontot. Azt mondta, ha kilőködik, úgy sem tud érte semmit tenni :(


2014. jan. 6. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálj meg még egy tesztet csinálni, mert ha pénteken és szombaton erős pozitív volt, akkor elég kicsi a valószínűsége, hogy a hcg ilyen hamar és hirtelen kiürül a szervezetedből.

Általában ha elmegy a baba, utána is még valamennyi ideig - ha jól tudom néhány napig vagy még tovább - pozitív szokott lenni a teszt.

2014. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ilyen gyorsan nem ürül ki a hcg ha ennyire erösek voltak már a tesztetek. kb 1-2 hét mire teljesen kiürül
2014. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Reménykedem benne, hogy csak ma többet ittam, mint az elmúlt napokban, és ezért lett negatív a teszt.
2014. jan. 6. 19:51
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem 8hetesen ment el a baba és utánna még kb. 4-5hétig kimutatható volt a hcg a szervezetemböl, a tesztek még több mint 2hétig pozitívak voltak szóval nem hiszem hogy csak úgy puff eltünik ...szerintem keress fel egy másik, orvost mert aki már most sz....rik rá, késöbb sem lesz figyelmesebb szerintem...sok szerencsét
2014. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ketteske ***** válasza:
Nekem sajnos volt olyan, hogy pozi teszt után pár napra csináltam egy másikat, mert aggóddtam és az már negatív lett. Baba elment. :(
2014. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Azóta csináltam még pár tesztet, gyönyörűen erősödik a második vonal! :)

2014. jan. 15. 09:53
 7/7 ketteske ***** válasza:
Juhúúú :)
2014. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!