Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Na erre "varrjatok gombot"!...

Na erre "varrjatok gombot"! Érti ezt valaki?

Figyelt kérdés

Duphastont kellett szednem a ciklusom második felében,mert doki szerint leesett a hormonszintem.Ezzel uge nincs is semmi gond.Aztán a 12-ik dpo-n + teszteltem.Örültünk neki nagyon.Aztán 3 nap késéssel megjött rendesen,vagyis erősebben mint szokott.Elkeseredés.:(Most meg megint megjönérzésem van,melleim duzzadtak,sűrűn megyek pisilni,és aludnék.

Még csak a ciklusom 7-ik napján vagyok.De ne írjátok,hogy terhes vagyok,mert megjött,csak az érdekelne mi lehet velem?Volt-e valaki hasonló helyzetben?Hogyan kezelte?


2009. dec. 26. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól független még lehetsz terhes. Nekem is megjött az első 2 hónapban. Semmi baja nem volt se nekem se a kislányomnak. Aki most már 18 hónapos. De azért mindenképp menj el orvoshoz. Az is lehet, hogy a hormonok még dolgoznak benned és ezek miatt van emlő feszülésed és fáradság. De mondom, azért irány a doki.
2009. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mikor hagytad abba a duphastont, hányadik napon?
2009. dec. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

De nekem rendesen megjött!Igaz nem volt darabos meg ilyenek,de elég sok volt,és tovább is tartott mint szokott kicsivel.

Neked is rendes mensid volt?Hogyan jöttél rá,hogy babás vagy?

Ez a válaszod nekem nagyon fontos lenne.Esetleg tüneteid voltak?


Kedves Második!

A doki 10 napra írta fel,de a 9-ik napon jött meg.Gondolom ezért is hogy nem lehetek terhes,mert én úgy tudom,hogy amíg a bogyót szedem addig nem jön meg,vagy csak akkor ha nem vagyok terhes.

Másnap még a 10-ik napon beszedtem azért a maradék 2 szemet,(mert napi 2*1-et kellett szednem).Azóta nem szedem.Ma vagyok a 7-ik cn-on.

2009. dec. 26. 20:02
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsi:8-ik cn-on vagyok.
2009. dec. 26. 20:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Amikor a teszt kimutatta, hogy terhes vagyok nem sokkal rá megjött a menszim. El is kenődtem rendesen. De a mellfeszülés, az émelygés, a fáradékonyság megmaradt. Amikor elmúlt a menszim csináltam még egy tesztet, ami szintén babát mutatott. Nem volt semmi bajunk, doki azt mondta előfordulhat. Én előtte nem szedtem fogamzásgátlót.
2009. dec. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még mindig első! Nekem nem tartott tovább. 5 nap volt mint amennyi szokott lenni.
2009. dec. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Nekem is 5 napos volt,de félek,nekem már nem mutatja ki,mert elég erősen volt meg:(

Megkérdezhetem milyen tesztet használtál?

2009. dec. 27. 09:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Én mindig Gabriell tesztet használok. Sok sikert. Drukkolok
2009. dec. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
első voltam:-)
2009. dec. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,hogy visszanéztél!:)

Háát én nem hinném,hogy vagyok olyan szerencsés mint Te!Ugyanis legjobban csak a pisilési inger,és fáradékonyság ami megvan.Ez lehet bármitől,és néha mintha szúrkálnák picikét a méhemet is.De én nem élem bele magam!

Csak érdekel(t) mi lehet velem,hogy esetleg volt/van -e eetleg így más is?Lehet elment a babám,és még annak a hormonhatásai....

Nagyon Boldog Új Esztendőt Kívánok !

2009. dec. 27. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!