Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na erre varrjatok gombot (? )

Na erre varrjatok gombot (? )

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 1. 21:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez kemény...:D
2010. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
inkább nem kommentálom
2010. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

furcsa,de na.

az ő dolguk.

2010. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
blikk...
2010. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Bruton ***** válasza:
Amerika,minden innen jött...
2010. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem én élem az ő életüket.
2010. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát, ehhez én sem tudnék szép szavakat fűzni...
2010. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Vér szerinti közös gyerek azért nem kéne.
2010. máj. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hát engem nem érdekel...

Hála istennek semmi közöm hozzájuk.

A nő nem 100as, de végül is a legtöbb nő inkább választ egy fiatal jól kinéző pasit, mint egy 70 évest... ez még érthető, vagyis fogjuk rá.

De sosem értettem amikor egy pasi ilyet csinál... Az ok, hogy az idősebb nők jönnek be neki, dehát ez egy vénasszony már elnézést.

Nincs bajom az idősekkel, de tudni kellene tisztességben megöregedni, mert ez gáz.

De legfőképpen azért, mert rokonok!!!!


Különben nem tudom mióta vannak együtt, mert az rendben, hogy a második héten megcsókolták egymást de nem tudom mennyi ideje tart a kapcsolat. A nő azt mondja jó apuka lesz az unokája. Honnan tudja ennyi idő után? Nem gyors ez kicsit?


Az meg, a legkönnyebb, hogy ráfogják a betegségre, hogy ők nem tehetnek róla és kibújnak a felelősség alól.


Köszönöm Istenem, hogy nem a szomszédaim vagy a rokonaim.

2010. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ez állati, bár az unokát teljesen megértem, aki a pénzes nagyira hajt. A nagyinak pedig mindegy, hogy miért szeretik: a pénzéért, vagy másért. Hetvenkét éves korban már nem azon kell filózni, hogy milyen érdekből szereti valaki, hanem annak kell örülni, ha valaki egyáltalán szereti. Az élet rövid, avagy: az élet szép, tenéked magyarázzam?
2010. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!