Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na erre varrjatok gombot (? )

Na erre varrjatok gombot (? )

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 1. 21:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

22:12 azzal kezdte a mondatot, hogy nem érdekli, azt követően hosszasabban kifejtette mi a véleménye a történtekről. Hülye szokás....

Engem nem érdekel miként élik az életüket.

2010. máj. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"Nincs bajom az idősekkel, de tudni kellene tisztességben megöregedni, mert ez gáz.

De legfőképpen azért, mert rokonok!!!!"


Tökéletese egyetértek. Ez a tisztességben megöregedés egyre inkább nem megy a nőknek, de a 40-eseknek sem. Láttam múltkor is haspólóban meg miniszoknyában egy 45 körüli nőt. Háááát, nah többen nevettek és szörnyülködtek mint csodálták, ami eredetileg a célja lett volna.

2010. máj. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Undorító! Ha igaz egyáltalán.
2010. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
40%

22:14 Kommentálta a hozzászólásomat, holott az oldal kimondja ne reagáljunk egymás hozzászólására, hanem a kis kezecskékre való kattintással mutassuk ki mit gondolunk.

Hülye szokás...


(Most én is ezt tettem, de ne gondolja már, hogy ő annyira okos és éleslátó). :D

2010. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
78%
ez a kemény nem a f@szom!
2010. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
78%

"Ez állati, bár az unokát teljesen megértem, aki a pénzes nagyira hajt. "


É érdekből még gyreekük is lesz, akinek mit mond a nyanya halála után?? szerelmes voltam a nagyimba, úgy lettél te??

2010. máj. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%
szóvaé árdekből ennyit senki nem vállal be, mert lehet másképp is, várni másik gazdag nőre...szal ez tuti valami betegség
2010. máj. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
78%

Ha valamit nem értesz, rögtön ráfogod a pénzre? Na ez a hülye szokás.

Ezek meg jobban tették volna, ha nem vállalnak gyereket, szegény gyereknek milyen csodabogár szülei lesznek. Az anyja meg a dédanyja ugyanaz! 10 év múlva élni fog még a 72 éves nő?

2010. máj. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat,azért írtam ki a"kérdést" mert nálam is kiverte a biztit,az élet néha tényleg fura...

ha igaz egyáltalán,ez a cikk.'Mer ugye láttunk már olyan hőlégballont elszállni amin nem volt kisgyerek, mégis úgy volt beállítva,hogy lehet rajta van.( mindenkit felpontozok)

2010. máj. 2. 07:22
 20/20 anonim ***** válasza:
Blöööööööööeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaahhh!!!!Gerontofil állat!
2010. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!