Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A luteális szakaszba a 11....

A luteális szakaszba a 11. napon leesett a hőm 3 nap múlva nem kéne hogy megjöjjön, ezek szerint nem is fog?

Figyelt kérdés
[link]
2008. júl. 27. 05:50
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Jaj!Azt akartam írni,hogy ezek szerínt meg is fog jonni?
2008. júl. 27. 05:53
 2/33 anonim ***** válasza:

szia én is így vagyok...nekem itt a görbém...sajna az átlaghőm nem vals, mert nem mértem a ciklus elejében, kb 36,3-36,4 szokott lenni az átlag.

én ma 9 nappal vagyok a pé után és nagyon reménykedem, hogy felmegy holnap reggel, mert ha nem, akkor mensi lesz...szóval neked is ha felmegy holnap reggel, akkor lehet baba, de ha nem, akkor mensi:(:(


[link]

2008. júl. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
ja azt kihagytam, hogy neked viszont valós az átlaghőd...és neked pont az átlaghődre esett le...nekem még elvileg afölött van, de szerintem nekem is mensi lesz:(:(
2008. júl. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

ja és elvileg a beágyazódási napokban vagyunk mindketten és azmiatt is leeshet....

holnap is tedd be a görbéd, hogy mit mértél!!!!KÍVÁncsi vagYOK

2008. júl. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Te már régóta méred a hődet?Nekem ez a második hónap!Van valami terhességre utaló tüneted?Nekem semmi de maj kiderül!
2008. júl. 27. 09:23
 6/33 A kérdező kommentje:
Ja és amult hónapba nem volt pé-m,ezta horon vízsgálat is ígazolta meg a hőm is kaptam rá Bromocitrint és most van pé m!!Már ez is megnyuktató!!De az lenne a legjobb ha be is teljesülne a vágyunk!!!Mért nem húzta be neked a ciklus a vonalat?Pedig tök eggyértelmü a peteérésed!!!!Nekem ez volt a múlthavi görbém: [link] hát elég cikk cakkos és nem is volt pé m.Ok, holnap is felteszem!!!Ma egész nap gépnél vagyok írj!
2008. júl. 27. 09:31
 7/33 A kérdező kommentje:
Ti mióta próbálkoztok?
2008. júl. 27. 09:34
 8/33 anonim ***** válasza:
azért nem húzta be, mert nem mértem a ciklus első felében....ezért rakta magasabbra is az átlaghőmet
2008. júl. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Láttam tettél fel kérdést!Hát nem nagyon nyuktatott meg mi?Nem marad más csak a szokásos várakozás és saját tapasztalat gyűjtés!!Majd holnap minden kiderül!Vagy még se????
2008. júl. 27. 10:42
 10/33 anonim ***** válasza:

a holanpi hőből azért sokmindent megtudunk majd

ha lejjebb esik a mainál, vagy kb ugyan itt marad, akkor mensi lesz belőle, viszont ha visszaugrik magasabbra...pl 36,8 ra vagy afölé és 2-3 napig ott is marad akkor a beágyazódás miatt eshetett le és lehet baba..nagyon drukkolok

2008. júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!