Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem?

Megnéznétek a tesztem?

Figyelt kérdés

Tegnap egy halványkát teszteltem délután ovu tesztel,2napom van mensi-ig,és ha már jóstesztnek is használják,használom én is.a ma hajnali tesztem eredménye,amit a párommal elég biztatónak látunk:) :


[link]


Szerintetek?


2014. ápr. 25. 03:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Tegnap is megkérdezted már!

Majd ha a terhességi teszten lesz két csík, azt veheted bíztatónak!

Hosszú lesz neked így ez a két nap! Sok sikert!

2014. ápr. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem az LH teszt menstruáció előtt is pozitív, még ha nem is vagyok terhes. Ha már ennyire szeretnéd tudni sikerült-e miért nem terhességi tesztet csinálsz? Azzal próbálkozz, mert az LH teszt nem mindenkinél válik be jóstesztként.
2014. ápr. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Csinálj terhességi tesztet inkább...
2014. ápr. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent semmit, azért van külön terhességi teszt, tesztelj azzal. Ez így értékelhetetlen, csak beleéled magad. Vegyél egy clearblue tesztet, talán két nappal előtte kimutatja.
2014. ápr. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én is ezt olvastam vhol,hogy a menstruacio elott is megnő az lh a szervezetünkben ujra,ezert a teszt könnyen megteveszto lehet.

Inkabb hug tesztet csinalj!!

Megy a drukk!

2014. ápr. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
terhes teszt?csinálj már egyet
2014. ápr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel egy terhességi tesztet, 500ft?
2014. ápr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Meg van véve a terhességi teszt,de azt olvastam,hogy mensi előtt ha erős a LH teszt,az jelenthet jót.holnap megcsinálom a Hcg tesztet is...
2014. ápr. 25. 09:57
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Már tegnap is írtam neked, hogy nekem MINDIG full pozitív volt mensi előtt az LH-teszt, mégse voltam terhes.

Aki kitalálta ezt a "jóstesztelést" az nem volt teljesen 100as.

2014. ápr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam,hogy valakinél beválik,valakinél viszont nem.olvastam olyat is,akinek mensi előtt full negatív volt,és csak akkor volt pozitív,mikor tényleg babát várt.szóval az sem igaz,hogy hülyeség.van akinek beválik,van akinek nem.már csak azt remélem,hogy nekünk beválik... :)
2014. ápr. 25. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!