Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hónapokig szedtem a Clostit,...

Hónapokig szedtem a Clostit, és nem estem teherbe, pegig használt, volt peteérésem. Már nem akarom folytatni, meg nem is lehet. Van rá esély, hogy terhes lehetek anélkül? (PCOS-es vagyok)

Figyelt kérdés
2008. júl. 26. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia


Én is Pcos vagyok sajnos:( Én 6 hónapon keresztül szedtem a clostit. Most van a gyógyszer utáni 2. hónapunk, hogy nem szedek semmit. Spontán próbálkozunk. NAgyon sok fajta vizsgálaton már túl estünk. Tavaly októberben állapította meg a dokim a pcomat. Nekünk már van egy 3 éves kislányunk amikor vele terhes lettem akkor még nem voltam pcos. A szülés után lettem az. 1 éve nem jön össze a kistesó. Ha gondolod akkor nagyon szivesen beszélgethetnénk. Hisz sajnos egy cipőben járunk.

2008. júl. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem még nincs gyerekem, az elsővel próbálkozunk. Kicsit félek, hogy kifutok az időből, lassan 27 leszek. És mérges vagyok magamra amiért nem nézetem meg magam előbb.

5 hónapig szedtem a Clostit és most befejezem. Veszek ovu tesztet és én is elhatároztam, hogy spontán próbálom meg. Remélem, mindketten sikerrel járunk.

Kérem, írjon még, akinek van hasonló tapasztalata, vagy problémája!

2008. júl. 26. 09:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia Első vagyok.

Lh teszt számunkra csak pénzkidobás. Mert a pcos-nál a lh/fsh arány a rossz. Azaz lh hormon termelődésünk az a mi "sok". Én próbáltam a lh-mindig pozitívat mutatott épp ezért. Ja, és nem is volt peteérésem. Mert közben uh-ra is jártam. Én 26 éves vagyok, és tényleg hálát adok Istennek , hogy már van egy babánk.

Nektek voltak már vizsgálatok?

A te nőgyógyászod csinált neked inzullin vérvizsgálatot??

Mert az enyém elzárkózik tőle, hogy ő nem küldhet el. Pedig ha rossz lenne az inzuli, akkor esélyem lenne a metforminra. Vagy a másik megoldás a lapar, ahol ékreakciót csinálnak és leégetik a sok- kis tüszőnket.

2008. júl. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

lányok, kérjetek inzulin-terhelést, mert akkor ha magas, a metformin leviszi, és akkor már lesz peteérés!

A másik lehetőség, hogy talpmasszázzsal csinálnak peteérést, kb 2 hónap alatt, keressetek fel reflexológust!

A műtétet ne engedjétek!

fel a fejjel, lesz babánk nekünk is! EZ BIZTOS! puszik

2008. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szia,én is pco-s vagyok.3 adag clostit szedtem eddig.az elsőnél volt tüsző,a másik kettőnél nem sikerült!nagyon elvagyok keseredve,félek hogy soha nem lesz babám!kedden mondja meg a doki,hogyan tovább!nem tudom hogy anélkül sikerülhet e a baba!de szerintem ha neked lett tüsződ,akkor sikerülhet closti nélkül is.
2008. júl. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
pcos vagyok és én is elkeseredett. jeleneg proverát szedem, majd a clostit kell 6 hónapig, és ha nem sikerül a baba, laparaszkópiára lesz szükség, ha akkor se lesz baba, akkor inszemináció. a metformint, én úgy olastam, hogy nem engedélyezik,pedig gyógymód lenne a pcosoknál.
2008. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló,előtted lévő vagyok.megkérdezhetem mire jó a provera?
2008. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a proveráta menstruációm kimaradása miatt kaptam. általában a pcosok menszesze problémás, így ha kimarad meg kell indítani, és egy megvonásos vérzést idéz elő.
2008. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor az ugyan olyan mint a norculot, mert én azt kaotam ha nem jött meg. Szedtem öt napig és utána megjött tőle.
2008. júl. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!