Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS-om van, a clostytól lett...

PCOS-om van, a clostytól lett egy szép nagy érett tüszőm, de az orvosom nem adott tüszőrepesztőt! Mekkora az esély hogy így is megrepedt?

Figyelt kérdés
Vajon miért nem adott? Vagy elsőre még nem szokás?Sikerült már valakinek a baba tüszőrepi nélkül?
2009. aug. 14. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyan kaptam tüszőrepesztőt és azzal sikerült, de nekem nagyon rosszak voltak a hormon értékeim. A doki azt mondta, hogy ritkán lát ilyet és nem lesz egyszerű, készüljünk fel. Erre elsőre sikerült teherbe esnem, bár sajnos ez a baba nem maradt meg, de rá fél évre a következő Clorti-Fostimon (tüszőrepesztő) kúra is sikeres volt és ma már van egy 7,5hós manónk. Lehet, hogy neked nem olyan rosszak az eredményeid és nem akar fölöslegesen hormonokkal terhelni.

2009. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sem adott. 2kúrát csináltam végig. Egyiknél sem kaptam, pedig rá is kérdeztem, de azt mondta nem kell. Viszont uh-n figyelt és látta, hogy megrepedt a tüsző. Igaz a második kúra után visszamaradt egy meg nem repedt tüsző is. Tehát lehet nem ártott volna. Nem tudom.
2009. aug. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!