Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az előfordulhat, hogy a teszt...

Az előfordulhat, hogy a teszt nem mutatja ki a terhességet, és onnan tudjuk meg, hogy terhesek vagyunk, hogy már rúg a baba?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet,tesztet csinálok de negatív.De olyan érzésem van,mint ha rugdosna bent valaki.Olyasmi mint az első terhességemnél.Tegnap rátettem a hasamra a távirányítót és mint ha rezgett volna az is.A menstruáció kimaradása nekem nem gyanús mert PCOS vagyok ,megszoktam. Beképzelésről nem esik szó,mert nem akarunk görcsösen 2.babát,de úgy vagyunk vele ha jönne szeretettel várjuk.Azt még hozzá kell tennem,hogy túlsúlyos vagyok...lehet bélmozgás? 4 napja kezdtem el érezni,a hasamon nagyon változás nem látszik,mert eddig is nagy volt :S
2009. dec. 20. 17:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

én tényleg nem szeretném a bogarat a füledbe ültetni, de akik írták, hogy biztos kimutatnák, azoknak írom:

abban az időszakban, amikor már rúgdos, abban igaza van a válaszolónak, hogy több tízezer a hcg. viszont a tesztek is tól-ig mérnek, azaz 10-25-50 től- pontosan nem tudom, de csak pár ezerig max. szóval ha több tíz ezer azt már megint nem mutatja!!!

de itt tényleg az orvos tudja megmondani mi a helyzet!

én is voltam már így, de nem rugdosást érzetem, hanem egyszerűen negatív teszt ellenére, pici vérzés ellenére én azt hittem, hogy igen is terhes vagyok. elmentem dokihoz, de nem azt mondtam neki, hogy háát én biztos terhes vagyok, hanem elmondtam a testem tüneteit, és hogy próbálkozunk a babával. a doki úgy is meg fog vizsgálni, és egy doki hozzád ér esetleg el kezd vizsgálni és már tudni is fogja ha ilyen késői terhességről van szó.

majd írd meg mi a helyzet!!!

2009. dec. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)Felhívtam az orvosom,azt mondta,hogy ha már a 2 . trimeszterben vagyok akkor a teszt nem sokat ér.Holnap megyek hozzá,és aznap este megírom mi volt! Köszi mindent! :)
2009. dec. 21. 12:15
 13/19 A kérdező kommentje:
Szzijjasztóóók!!! :) Most jöttem az orvostól és sokkot kaptam :) 18 hetes pocaklakóm van :))Most még mennem kell több vizsgálatra is,mivel későn derült ki a terhesség...remélem minden rendben lesz :D Olyan boldog vagyok,hogy madarat lehetne fogatni velem :)Boldog Karácsonyt Nektek :D
2009. dec. 22. 14:47
 14/19 anonim ***** válasza:
te jó isten :):) óriási gratula neked meg a kis bujkálódnak is :) Azért Ő egy szép kis titok :) Hihetetlen!! Minden jót a továbbiakban :)
2009. dec. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hellótok! Értetek izgultam egész nap. Vagy már 20-szor megnéztem, hogy írtál e. Gratula!!! Férjed mit szólt? K
2009. dec. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok! :) Köszi a gratulációt,még mindig nem fogtam fel :)) Húú a férjem is nagyon örül neki,kaptam a fejemre,hogy nem avattam be :P Szerencsére az uh szerint minden rendben a babucival,majd még a vérvétel eredményeire várunk!Ennél szebb Karácsonyi ajándék ..húú :DD
2009. dec. 22. 18:34
 17/19 anonim ***** válasza:

szijjjja!! én vagyok aki "nem akarja a füledbe ültetni a bogarat":D:D

látod, én megmondtam!!!!

nagyon gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sok boldogságot nektek és hidd el, mivel tuti szerelembaba, nem lesz vele semmi baj!!

kellemes ünnepeket Nektek!

2009. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Te jó ég, szóhoz sem jutok :) Én meg az vagyok akivel ez a múlt héten esett meg, csak baba nélkül - nálam szerencsére.


Viszont neked nagyon gratulálok, én is nagoyn izgultam!!!

(Örülök, hogy elmentél dokihoz!)

2009. dec. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek,hogy izgultatok velem! nagyon jól esik :)Amióta megtudtam,hogy nem vagyok egyedül, azóta fülig ér a szám.Az bizti,hogy szerelem baba :DD Már elmondtuk a kislányunknak,hogy lesz tesója nemsokára,és nagyon örül neki(nagyon sok puszit adott a tesónak):)) Oh egek el sem hiszem :D
2009. dec. 22. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!