Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tévedhet a Gabriel kazettás...

Tévedhet a Gabriel kazettás terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Én ma csináltam a reggeli vizeletből, és nagyon halvány, de pozitív. Megnéztem a babatervezők.otthona.neten, összehasonlítottam, és a legelső csíknak felel meg. NEM MEREM ELHINNI! Ha ez igaz, akkor az én kis zsiványom, vagy a mensi előtt pár nappal fogant, vagy utána pár nappal, mert félidőben nem voltunk együtt. Egy hét múlva nemkell megjönnie:), de azért teszteltem, mert erre gyanakodtam. Soha nem fájt még így a mellem, és nekem nem szokott szurkálni a hasam. Most viszont egy hete éles tűszerű szurkák vannak, igaz, tegnap óta enyhült. Nem merem elhinni. Lehet téved a teszt? Megvárom a mensit, de olyan jó lenne...Nem próbálkozhatunk egy darabig érte, mert a párom beteg, de kiugrana a bőréből, ha ez igaz lenne! Kérlek, írjátok meg, nektek, mi a tapasztalatotok! :)
2008. júl. 25. 10:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hu ez nagyon erdekes!!!


Olyan izgi, szivesen lennek a helyedben! :D ;)


Ezt en is hallottam, hogy a terhesseg megtapad, de mellette ugyanugy levalik a mehnyalkahartya. Hisz ha belegondolsz a mensi meg a peteeres nem feltetlenul jarnak kez a kezben. Sok no menstrual es megsincs peteeres, ergo csak mehnyalkahartya tavozik verrel, de nincs benne "nem megtermekenyitett petesejt".


Tehat ha vki teherbe esik, ugyanez van, levalik a mehnyalkahartya (egy resze) verzes kisereteben, de nincs pete, ami tavozna, hisz mar megtermekenyult es meg is tapadt a terhesseg. :D


Igazad van, az en dokim is azt szokta mondani, meg mas is, hogy "En mar semmin sem lepodok meg." :D


Irj majd meg a sztori veget!

2008. júl. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
hidd vcsak ek tuti BABÁS VAGY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gratulálok!! ugyanigy voltam:)
2008. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hu, ez nagyon erdekes!


Viszont ha belegondolsz, a mensi es peteeres nem feltetlenul jar kez a kezben, hiszen sok no menstrual es meg sem volt peteeresuk ,ettol fuggetlenul megjon a menstruaciojuk. Ilyenkor levalik a mehnyalkahartya verzes kisereteben ,es ha lenne meg nem termekenyitett petesejt, akkor az is tavozna. Viszont ha nem volt peteeres, attol meg levalik a mehnyalkahartya, tehat ugyanugy megjon a mensi.


Na mar most terhesen ugyanez lehetseges. Megjon a mensi, mert levalik a mehnyalkahartya verzes formajaban, de petesejt nem tavozik hisz megtermekenyult es beagyazodott.


Majd ird meg a torteneted veget legyszi! Szurkolok!

2008. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Oké, megírom, de addig még várni kell egy hetet! Hosszú lesz. Viszont a tüneteim azt hiszem a babát kezdik igazolni, hiszen úgy fáj a mellbimbóm, mint télen amikor fázok, vagy sokat voltam hidegben, és szinte ég, fáj, viszket. Ilyen pedig még nem volt mensi előtt, pedig nekem aztán van mellfájásom bőven! Hátha....:)
2008. júl. 25. 11:06
 15/18 anonim ***** válasza:

Hú, ez nagyon izgalmas. :)

Szívből szorítok, h baba legyen a dologban.

2008. júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Az a hölgy, aki ugyan így volt, neki mekkora a babája?
2008. júl. 25. 11:10
 17/18 A kérdező kommentje:
Mégegyszer nagyon köszönöm mindenkinek a bíztató válaszokat, és remélem mindenki a vágya teljesül, egy egészséges, szép kisbaba! :-)
2008. júl. 25. 11:13
 18/18 anonim ***** válasza:

van olyan esetleg, hogy már az előző cilus alkalmával megfogant a baba, viszont a menstruáció rendszerint megjött, ezért is mutathatja a teszt, viszont, ha tünetek nélkül telt az első 5-6 hét, akkor elég valószínű hogy észre sem vetted. Az előző ciklus során esetleg ha csináltál tesztet és nega volt, akkor lehet hogy nem volt elég hcg-d, amikor nézted. Lehet az is hogy téved a teszt, de kicsi az esélye, hogy pozitívra tévedne, ahhoz kell hcg!

Remélem összejött, de jobb lenne ha dokihoz mennél, mert ettől függetlenül megjöhet, valaki végig mensisik a terhesség alatt, van aki egy-két hónapig, van aki egyáltalán.

2008. júl. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!