Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tévedhet a Gabriel kazettás...

Tévedhet a Gabriel kazettás terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Én ma csináltam a reggeli vizeletből, és nagyon halvány, de pozitív. Megnéztem a babatervezők.otthona.neten, összehasonlítottam, és a legelső csíknak felel meg. NEM MEREM ELHINNI! Ha ez igaz, akkor az én kis zsiványom, vagy a mensi előtt pár nappal fogant, vagy utána pár nappal, mert félidőben nem voltunk együtt. Egy hét múlva nemkell megjönnie:), de azért teszteltem, mert erre gyanakodtam. Soha nem fájt még így a mellem, és nekem nem szokott szurkálni a hasam. Most viszont egy hete éles tűszerű szurkák vannak, igaz, tegnap óta enyhült. Nem merem elhinni. Lehet téved a teszt? Megvárom a mensit, de olyan jó lenne...Nem próbálkozhatunk egy darabig érte, mert a párom beteg, de kiugrana a bőréből, ha ez igaz lenne! Kérlek, írjátok meg, nektek, mi a tapasztalatotok! :)
2008. júl. 25. 10:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Milyen volt az utolso mensid?? Elkepzelheto, hogy valoban az elotti par napon foganhatott a bebi. Terhesnek terhes vagy, az tuti. A teszt nem lenne csak ugy pozitiv, meg halvanyan sem, de par nap mulva csinalj masikat is azert. Drukkolok! ++++


Nem csak barnazgattal az utolso mensinel? Vagy rendes verzes volt? Allitolag aki terhesen menstrual, azt onnan tudni, hogy sokkal masabb/gyengebb mint a rendes, igazi mensi. Sajna nincs tapasztalatom, ezert is kerdeztem ennyit, mert erdekel, hogy van-e olyan hogy vki terhes es darabos, gorcsos mensije van es megis megmarad a baba. Mert nekem ilyen volt multkor (de rovidebb!!), es azota sokszor van hanyingerem, de tesztelni nem akarok mert ha - lenne, akkor elszomoritana nagyon.

2008. júl. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

:-)

Nekem ugyan ilyen volt a mensim! Megjött elsején éjszaka, sötétbordó, barnás volt. Megvolt másnap, és szerdán. Sötét, barna darabok voltak benne, olyanokat még sosem láttam. Csütörtök reggelre elmúlt. Pénteken együtt voltunk. :) Éjszaka friss, piros vérzésem volt egy kevés, amit reggelre elmúlt. Aztán nyolcadikán délelőtt a tisztaságomon világos-barnás folyás volt, ami ahogy jött, el is múlt. Na én ezt tippelem beágyazódásnak. Ja mensi előtt 28-án voltunk még együtt. Hát ez a két időpontom van. Bocsi, ha túl részletes voltam, de te kérdezted! És remélem segítettem. :)

2008. júl. 25. 10:36
 3/18 A kérdező kommentje:
Csinálok másikat mindenképp, és szorítok mindkettőnkért! :)
2008. júl. 25. 10:37
 4/18 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem is terhes vagy! Milyen volt a menzid? Ugyan olyan mint szokott? Persze azért várd meg a köv.menzit hogy jön-e vagy sem és ha nem, már felhívhatod a dokidat!

Az elöttem szólóval egyet értek, engem is érdekelne azok tapasztalata akik véreztek normálisan csak rövidebb ideig és mégis terhesek maradtak!

2008. júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy görcsöltem mensikor, de valahogy mégis kicsit másként. Enyhébbek voltak a görcsök, "felszínesebbek". Remélem segítettem. És remélem tényleg babás vagyok! :)
2008. júl. 25. 10:39
 6/18 anonim ***** válasza:

Orulok, hogy nem csak engem erdekel/erint a tema. :)


Mert sok olyat hallani, hogy vki barnazgatott es terhes volt. EZ nem olyan erdekes meg ritka, mint mikor vki ugy terhes, hogy rendes gorcsolos, piros, darabos a mensije. Van itt valaki, aki igy menstrualt de kozben meg mar terhes volt?


Mondjuk a tegnapi ovu tesztem majdnem pozitiv volt, de mivel elotte soha nem csinaltam meg eletemben, nem tudom, hogy korabban miket mutatott volna egy esetleges terhessege meglete mellett.

2008. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hat akkor tutira babas vagy szerintem. De azert meg varj picit es tesztelj majd ujra. Addig is kezdj el folsavat szedni es ne nagyon eroltesd meg magad, hadd kapaszkodjon csak az a baba jo erosen. ;)


Sok sikert es azert majd megirhatnad (akar priviben is), hogy mi lett veled. Nagyon erdekel.


(Szerintem nalam elozo ciklusbol akkor nem lehet baba, mert az elso napon nagyon gorcsoltem, meg gyogyszert is kellett bevennem, amit nem szoktam, csak nagyon ritkan. Nem baj, uj honap, uj remeny. Hatha a heten osszejon a babo. :D )

2008. júl. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Még azt elmondanám, hogy az én nővérem hónapokig vérzett a baba mellett, nem barnázott!, volt hogy azt hitte, elvetélt. Nálunk lehet, ez örökletes dolog. Olvastam valahol, hogy vannak olyan esetek, amikor a méh fala terhesség esetén leválik ugyan, csak azon a részen nem, ahol a bébi megtapadt. És persze ahogy fejlődik a baba, már nem válik le, mert szüksége van rá. Lehet ez hülyeség, de azért valjuk ba, az emberi szervezet csodákra képes!
2008. júl. 25. 10:48
 9/18 A kérdező kommentje:
Szorítok nektek! Már hónapok óta szedek elevitet, most hogy elfogyott gravidát vettem, mert azt olvastam, attól nem lehet hízni annyira. Az elevittől három kilót híztam. Remélem ez jobb lesz. Bár a fene sem bánja, ha itt a babóü!!! :-D
2008. júl. 25. 10:51
 10/18 A kérdező kommentje:
Babó! Kicsit elírtam...:)
2008. júl. 25. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!