Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tévedhet a negatív terhességi...

Tévedhet a negatív terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Okt.24-én jött meg az utsó menzim, azóta semmi, december elején teszteltem, és negatív lett... Habár 30 éves vagyok, mindig késve jön meg, de kimaradni még nem maradt ki. Szeretnék babát, de úgy tudom, hogy sajna ezek a tesztek ritkán tévednek... :( A nődokim meg csak januárban rendel...
2009. dec. 28. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony sajna, nem a baba miatt maradt el, mivel ezt már minden teszt, a nap bármely szakában kimutatná:-( Mindjárt itt a január, menj dokihoz, a többit majd ő tudja, hogy mi a késés, kimaradás oka.
2009. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
esetleg csinálhatsz még egy tesztet, hátha az előző rossz volt egyszerűen. de én is azt mondom, hogy nagy valószínűséggel nem vagy terhes. amiket előző írt az jó.
2009. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam egy kicsit, és találtam olyan hozzászólásokat, hogy terhes volt, mégsem mutatta ki a teszt... azért még reménykedem...
2009. dec. 28. 21:22
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
a negatív lehet téves. túl korán is tesztelhettél, nem a legelső vizeletet, nem tartalmaz annyi izét a vizeleted amennyi a pozitivhoz kell. próbáld meg még egyszer, másfajta teszttel.
2009. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek 8 negatív tesztje volt és babát vár! Csak az orvos tudta neki megállapítani!
2009. dec. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
A negatív nem téved, csak nem biztos, hogy mérhető mennyiségű a hcg-szint a vizeletben. Ismételd meg reggeli elsőből.
2009. dec. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!