Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a szellemcsík ugye? (Kép)

Ez a szellemcsík ugye? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]

Addig látszódott a halvány csík, amíg teljesen ki nem száradt a tesz. Ezeket mondják szellemcsíknak ugye?

Köszönöm a felvilágosítást!


2014. ápr. 6. 21:08
1 2
 11/19 anonim válasza:
Én nem látok semmit
2014. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ha elhalványult az nem feltétlenül jelent jót,nekem babanal mindig ott maradt a 2.csik,meg ha fakult is a színe!

Most ugy jártam,hogy fel óra utan alig latszodott,meg is jott a vérzésem..

Remelem neked erősödik a következő teszteléskor a 2.csik!

2014. ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
én is úgy jártam, mint az utolsó válaszoló, sajnos meg is jött :( nekem még jobban kivehető is volt, aztán eltűnt.
2014. ápr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mikor teszteltél? Nemvárt előtt vagy után?

Azóta mi a helyzet?


Amúgy 2 napja nekem ugyanilyen volt, a 9. dpo-n...

2014. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Bőven a nem várt menstruáció előtt vagyok, még van egy hetem. De úgy érzem, mintha most valami más lenne. Sűrűn pisilek, van enyhe menstruációs görcsölgetésem, szúró fájdalom odalenn, fejfájás stb. Hasonló, mint az első terhességemnél. Akkor nem is gondoltam, hogy kismama vagyok, már majdnem 7 hetes terhes voltam mikor teszteltem. Nem tudom mikor van ovulációm, de a fiam biztosan a ciklusom 10.-ik napján fogant, mert csak azon az egy napon voltunk együtt a sok munka miatt.
2014. ápr. 7. 18:26
 16/19 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni az előbb, hogy nem teszteltem azóta. Holnap vagy holnapután lehet megint megnézem mit mutat. Az a furcsa, hogy kb azonnal megjelent halványan az a csík, kb 15-20 percig biztosan látható volt. Ahogy száradt ki a teszt és fehéredett, úgy halványult el szinte teljesen, és csak egy árny maradt a helyén. Na majd látjuk mi lesz...
2014. ápr. 7. 18:38
 17/19 anonim ***** válasza:
Szia na lett végül?
2014. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Szia! Két napig nagyon görcsöltem, ma már csak szurkálásokat éreztem. Még 6 nap van a menstruációig, szerintem hétvégéig várok a teszttel. Egyébként nagyon sokat pisilek, max egy óráig bírom. Még arra is gondoltam lehet felfáztam és azért vannak ezek a tünetek.

Köszönöm az érdeklődést! Még írok!

2014. ápr. 9. 21:50
 19/19 A kérdező kommentje:

Tegnap este csináltam egy másik fajta one stepet, irtó halvány csík ezen is lett, annyi különbséggel, hogy ezen száradás után is megmaradt, a fotót is ekkor készítettem. Nem hinném, hogy ez így halvány pozitív lenne, inkább csak szellemcsíkok ezek. Nyilván ezért is ilyen olcsók ezek a tesztek. Nekem a halvány csík nem csík... De még mindig van pár nap a nem várt menstruációig.

[link]

2014. ápr. 11. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!