Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki áttenné negatívba?...

Valaki áttenné negatívba? Most ez szellemcsík lenne?

Figyelt kérdés

Ezen a képen a zöld a felső ovuteszt,ezt jostesztnek szántam volna.Az alsó a mai tesztem.


[link]



Az alsó a mai:


[link]


2014. márc. 7. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez full negatív!!!
2014. márc. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez teljesen negatív! Szellemcsík sincs rajta!

Egyiken sem! Full negatív! Ha halványan lenne rajta valami, de még egy légypiszoknyi sincs!

Nem vagy terhes! Oda szugerálod, képzeled a második csíkot!

2014. márc. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
akkor valoszinű szellemcsík amit látok,köszönöm,h írtál.
2014. márc. 7. 10:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem látszik a legalsón a 2.csík!
2014. márc. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

én erre gondoltam:


[link]

2014. márc. 7. 10:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Én csak az ovu teszten làtok halvàny csíkot, de úgy tudom, hogy jóstesztnek hasznàlva erősebbnek kell lennie a kontroll csíknàl akkor jdlezhet pozitívat. Persze ez is csak feltevés, nem biztos a terhesség ebben az esetben sem.
2014. márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

teljesen negatív!

Nem is értem ezt a "jósteszt" témát!

Az egyik LH hormont mutat ki, a másik meg HCG-t!

2014. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tessék itt van!

Satu negatív!


[link]

2014. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es vàlaszolónak! Àllítólag az LH és a HCG molekulài hasonlóak, ezért keresztreakciót vàlthatnak ki a teszteken. Sok terhességi teszten azért lehetnek ezek a halvàny szellemcsíkok, mert az LH-ra reagàl. Ugye ez a hormon végig jelen van, csak a szintje vàltozik a ciklus soràn.
2014. márc. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én megértem hogy felteszed a teszted, lefényképezni úgysem tudod úgy, hogy az úgy látszódjon, ahogyan te látod élőben. Valami sejlik ott, de azért ez negatív. Én szívből drukkolok neked, hogy sikerüljön és ha csík, akkor erősödjön! Mikorra nem várod?
2014. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!