Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lenne a szellemcsík?

Ez lenne a szellemcsík?

Figyelt kérdés

Nekem az x-epil még sosem jelzett téveset,de annyi rosszat írnak róla..

[link]


[link]



2014. febr. 4. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ezt pozitívnak látom. Hányadik napon vagy? Az a tuti ha holnap vagy holnap után csinálsz egy másik fajtát.
2014. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem szellemcsík, hanem halvány pozitív.

Szóval inkább gyerekcsík szerintem (bocs!) :).

2014. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hol a teszt vége :) ?


Ez halvány pozitív szerintem is. Ha még nem késik a menzeszed akkor jó jel, ha már késik akkor erősebbnek kellene lennie szerintem. drukkolok, hogy erősödjön a teszted.

2014. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

múlt hétvégén lehetett ovum.szóval kb.9-10.nap körül.

Szúr a petefészkem,és a másik gyermekemmel is ez volt a legkorábbi tünetem,azért vettem tesztet.

Viszont itt most visszaolvastam,és annyi becsapós eredményt láttam:-(

Ezért írtam ki a kérdést.

2014. febr. 4. 12:33
 5/10 A kérdező kommentje:
levágtam:-) mégis csak azt kellett a vizeletbe belemártani..
2014. febr. 4. 12:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Néha bizony van ilyen szellemcsík az x-epilnél, és én azt láttam, a pozitívat elég megbízhatóan kimutatja meg a negatívat, ettől függetlenül sokszor látni a helyet, ahol elvileg meg kéne jelennie a második csíknak, nekem is mutatott ilyet, aztán negatív teszt és doki megerősítése is mást mondott. :) Hétvégén tesztelj újra!
2014. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amilyen korán teszteltél, ahhoz képest ez ígéretes halvány pozi lehet. Ami nekem fura rajta, hogy alul-felül erősebb a szín, ezért még bármi lehet, hát, kíváncsi leszek.
2014. febr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az x-epil nekem is hamar kimutatta a terhességet, ugyanilyen halvány volt nemvárt elött 4 nappal! Azután egy rápisilős x-epil a nemvárt napján sokkal erősebb 2. csíkot produkált! Ha szellemcsík lett volna, akkor én most szellem terhes lennék! :) Ismételj 2 nap múlva! Halk gratula! :)


5 hetes km

2014. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet Kérdező? :)
2014. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
megjött vasárnap,így ez nem tudom milyen csík volt a tesztemen :-)
2014. febr. 11. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!