Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez szellemcsík?

Szerintetek ez szellemcsík?

Figyelt kérdés

[link]



Reggeli első pisi pé után 12-13 nappal. Ma vagyok a 14-15. napon. Ma le is esett a hőm. De azért ha nem jön meg, tesztelek még ma vagy holnap.Csak kíváncsiságból kérdezem. Hogy ti mit gondoltok róla.



2014. febr. 1. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia.ha xepil akor en a helyedben nem elnem bele magam.

Engem mar tobszor becsapott :-(

De kivanom ugy legyen ahogyan te szeretned :-)

2014. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát az. Viszotn abszolút nem élem magam bele. 5 év 3 inszem, április lombik. Csak jó lenne az a csoda...
2014. febr. 1. 08:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen ez szellemcsík. :(
2014. febr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hat nem is tudom. En 1000 x csinaltam x epilt es sose volt szellemcsikos pedig itt annyian irjak. Ha negativ volt akkor nem volt senmifele masodik csik. Sztem van remeny azert. Druukkolok!
2014. febr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csinàlj màsik fajta teszet. Én màr sohanem veszek több x-epilt. Mindig ilyen lett nekem is :( drukkolok!
2014. febr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a tesztet fordítsd az ablak felé és úgy fotózd le, ne tedd a tesztet háttal a fénynek.

tegyél fel másik fotót. de ezen is látok valamit.

2014. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Fordítsam az ablak felé és ne legyen a fénynek háttal? Ezt hogyan lehet kivitelezni :)

Teszek fel olyat, ahol nem fénynek háttal van...


[link]


[link]

2014. febr. 1. 10:26
 8/12 anonim ***** válasza:

nekem sem volt soha ok nelkul halvany pozi az x epil teszt..mindig babat mutatott.szerintem teszteljel reggel,de egy masik tipussal is biztos ami biztos!

en latom a halvany 2.csikot es sztem nem szellemcsik!

2014. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is látok valami a teszteden....Láttam már rengeteg "hómezős" tesztet, de ez nem az, ezen tényleg van valami!

Hasonlóan jártam, kb 2 héttel ezelőtt, volt egy kétes tesztem, akkor volt aki biztatott, de volt, aki negatívnak látta. A párom, aki elég kritikus ezen a területen, is azt mondta van rajta 2. csík.

[link]

Azóta csak "hómezős" tesztek, menzesz sehol, ma már az 57! napon vagyok. December 7-én volt meg utoljára. Tesztelni kb egy hete teszteltem utoljára negatívat, bejelentkeztem dokihoz február 13-n megyek, addig már nem tesztelek.

Több, mint 2 éve várjuk a "csodánkat".

Nagyon drukkolok neked, hogy pár nap múlva szép pozitívat tesztelj! :) Majd írd meg mi lett!

Szép hétvégét! :)

2014. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

10.10-es vagyok.

Úgy lehet kivitelezni hogy te állsz az ablaknak háttal és úgy fogod a tesztet a kezedben és fotózod le.

2014. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!