Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez szellemcsík?

Szerintetek ez szellemcsík?

Figyelt kérdés

[link]



Reggeli első pisi pé után 12-13 nappal. Ma vagyok a 14-15. napon. Ma le is esett a hőm. De azért ha nem jön meg, tesztelek még ma vagy holnap.Csak kíváncsiságból kérdezem. Hogy ti mit gondoltok róla.



2014. febr. 1. 08:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de most szerintem valami hibás széria fut az X-epilből, nekem pár napja kimondottan halvány pozitív lett, háromszor (!), a többi mind teljesen negatív, és a mai X-epil is totál negatív. Szóval ne nagyon éld bele magad.
2014. febr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Aki még esetleg erre jár és olvassa, annak üzenem, hogy nem lett belőle baba, mert rá pár napjára meg is jött. De eltudom képzelni, hogy valami elindult, csak nem maradt meg. Ezért nem kellene ilyen korán tesztelni....De hát több mint 5 év után....

Jó lett volna, ha lombik előtt valami csoda folytán sikerült volna....

2014. febr. 26. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!