Ez szellemcsík?

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 28. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, de lehet nem az. Így nem nagyon látom, van-e esetleg színe. 2 nap múlva új teszt, és kiderül. Késik?
2014. márc. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de 1-2 nap múlva erősödnie kellene. Drukkolok!!:)
2014. márc. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány percen belül jött ki? Rózsaszín árnyalatú?
2014. márc. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Két napja késik. Tegnap mintha megjött volna, de csak egyszer volt olyan a wcpapír és azóta semmi. ezt este csináltam. Halványrózsaszín, de alig látszik (azt az aligot a férjem is látja).

Hétfőn újra tesztelek (ha nem jön meg addig, mert sajnos néha fáj a hasam). Szurkoljatok! Nagyon félek hogy csak hiú ábrándokat kergetek, de annyira boldogok lennénk!

2014. márc. 28. 18:03
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
szerintem ez inkább halvány pozi :) de akár ma reggel is csinálhattál volna újat :O
2014. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
szerintem is poz
2014. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Negatív ,de tényleg tesztelj ujra ,ott egy csík van ahol kéne lennie a 2.nak nincs semmi!!

Hidd el

2014. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ahogy megígértem jelentkezem: sajnos tényleg szellemcsík volt, mert reggelre megjött. Bár a képen nem látszik rendesen, de van ott csík, élőben sokkal jobban látszik. Ment a zöld pipa mindenkinek! Szurkoljatok hogy a következő hónapunk sikeresebb legyen! :)

További szép napot mindenkinek!

2014. márc. 29. 11:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát sajnálom , majd legközelebb én is sokszor éltem ezt át!

Szurkolok a következő időszakra!

Már bocsi na de ,sok okos máskor jobban kéne megnézni és úgy irni választ !!

Nem beszivatni szegény kérdezőt!

2014. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!