Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Addig amíg szedem a Duphastont...

Addig amíg szedem a Duphastont érdemes tesztet csinálni? 9-ére nem vártam és még azóta sincs semmi, de nem tudom csináljak-e tesztet.

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én is duphastont szedek.Tegnap tsztltem lőször a 12-ik dpon + 2-szer is.Ma meg testeltem + és --is.

Holnap mgyek dokihoz hogy mondjon valamit.Ha terhes vagyok akkor még csak 4 hetes,így nem hiszem hogy soket látna.

Ami tüneteim:sűrűn járok pisilni,kicsit megdurrantak a melleim,vérfoltom is volt,hőm 36,8.


Amúgy meg ha 9-ére nem vártad,szerintem jó eséllyel indulsz a 3 tesztnek!

Írd meg mit teszteltél(mert már nem muszály,hogy reggeli első legyen,kimutatja a nap bármely időszakában is)

Sok sikert!

H.

2009. dec. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tesztet csinálhatsz, azt a gyógyszer nem befolyásolja. a Hőgörbe az, amire hatással van, és amíg a gyógyszert szeded, irreleváns, hogy mit mérsz.


Drukk, és bátorság!

2009. dec. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Eslő vagyok!

Teszteltél?Nagyon kíváncsi vagyok!Én most félek,hogy talán a duphaston miatt nem jön meg,vagy a bogyó hatására ennyi a hőm,mert ma feljebb ment:

[link]

Nekem is ez az első hónapom,hogy szedem ezt a bogyót.Lehet ezért tszteltem + mert hatással van rá a bogyó?

Kétségbe vagyok esve:(

2009. dec. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Válaszolónak: a terhesteszt a vizeletben lévő HCG hormont méri. A bogyóban nincs HCG hormon, ez csak terheség esetén termeli a szervezet. Azaz a potitív teszt babát jelent, gratulálok. :-)


A hődet viszont tényleg a gyógyszer nyomja fel. A gyógyszerben progeszteron van, és ennek ez a hatása.

2009. dec. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szépen köszönöm!

Még azt kérdezném,hogy válaszolnál arra a kérdésemre amit én írtam ki most?A duphastonnal kapcsolatos?

Köszi szépen a hasznos válaszoddat!

H.

2009. dec. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Válaszoltam. :-)
2009. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Teszteltem de sajnos még mindig neg.Szerintetek reménykedhetek még ,hogy terhes vagyok vagy valami másért nem jött meg?Egyébként köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 17. 11:58
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehet a bogyó miatt késik.

Mennyit szedsz naponta?Milyennel teszteltél?

2009. dec. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
napi 2x1-et és gravi hcg-t csináltam
2009. dec. 17. 20:42
 10/13 anonim ***** válasza:

Szintén első vagyok.

Nekem sajnos ELMENT a babám:(De volt.

Én is szedtem a duphit,10 napra írta ki a doki,és az utolsó előtti napon történt meg a baj:(Sajnos nekem nem használt a bogyó.Nem tartotta meg a babát.Lehet nálunk már lesz a gond...

Januárban kiderül.

Neked lett már + teszted?Vagy megjött már?

Írd már meg,mert kíváncsi vagyok!Drukkolok ám!

H.

2009. dec. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!