Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9.5 hetesen ma véres vízszerű...

9.5 hetesen ma véres vízszerű folyásom volt, enyhe mensis érzéssel. Kórházban voltam, UH csak hétfőn lesz, külföldön élek. Itt nem adnak duphastont meg hasonlót. Mit csináljak pihenésen kívűl?

Figyelt kérdés
Félek mi lesz ha megint elkezdek vérezni. Reggel jött egy kb 2-3cm foltnyi, aztán elállt, haza küldtek emiatt munkából. Aztán ebédidőben megint beindult, szaladtam a wcre, megint ez a kellemetlen illatú, vízes állagú, véres valami jött. Szerintetek ha pihenek, akkor sikerül megtartani a babát? Járt már így valaki? 2hét múlva repülök haza, addig itt sajnos nem tudok szerezni duphastont . :(
2008. dec. 6. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy a szervezeted még spontán mensivel reagál az új dologra, ez gyakran előfordul, igaz a 8. hét körül, de tolódhat.

Itthon az ambulancián egyből megnéznék, ott nem?

Nem feltétlen szükséges duphaston, vagy egyéb, de hétfőig mindenképpen pihenj, ha pedig erős görcsöd lesz, darabos vérzésed, akkkor hívjatok mentőt, gondolom az van.

Nyugi!!-az is fontos!

2008. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
En is kulfoldon elek,es nekem is igy volt,csak en elmentem priv.dokihoz es o irt nekem duphastont.de azota nekem mar megszuletett a kisfiam.ird meg holelsz es lehet tudok segiteni...
2008. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2.válaszoló, megy a privi egy percen belül.


1.válaszoló, itt is megnéztek, de az én városom ügyeletén nincs nőgyógyász, sem ultrahangos gép, csak a szomszéd városiban, de mivel véreztem, nem volt kedvem odáig elkocsikáztatni magam. :(

2008. dec. 6. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!