Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duphastont szedek terhesség...

Duphastont szedek terhesség megtámogatsára, beágyazódás segítésére.10. DPO-n, negatív lett a tesztem. Szednem kell továbbra is a gyogyit, nehogy bajt csináljak?

Figyelt kérdés
Lehet korai volt a 10.DPO-s teszt. De addig kell továbbra is 2x1-t szednem a Duphiból, míg nem lesz pozi tesztem. Mert ugye ha szedem a gyogyit, addig nem jön meg, de addig nem hagyhatom abba, míg meg nem győződök arról, hogy nincs baba. Remélem, hogy 3-4 nap múlva, mutat valamit. Valaki van hasonló cipőben?
2009. dec. 6. 16:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben én a 14-15. DPO-s napig feltétlen szedném és akkor tesztelnék egy nagyon érzékeny, jó mínőségű teszttel.
2009. dec. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszi a választ....igen, nem akarom abbahagyni.

És a 15. DPO-n fogok legközelebb, vagy még később újra tesztelni. KÁr mert így ugye nem tudom meg, hogyestelge milyn az ha késik, mert baba van, de most esetleg mégis van, akkor meg segítettem neki, hogy beágyazódjon

2009. dec. 6. 17:26
 3/19 anonim ***** válasza:
Szedd továbbra is a gyógyit és tesztelj 5 nap múlva megint!
2009. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha a 15. dpo-n is negatívat tesztelsz, akkor hagyd abba a szedését! Legalábbis nekem így kellett.
2009. dec. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Bocsi Kedves Kérdező,hogy belekérdezek,de valószínű nálam is ez a gond,hogy nem tud a baba megtapadni.Most én annak szeretnék utána járni,hogy ez -e a probléma.Ezért is szeretném megkérdezni Tőled,hogy mikortól kezdted szedni?Hanyadi cn-on?Hány cilusodban?Előtte volt vérvizsgálat,és kiderül,hogy alacsony a progi szerinted?Mesélnél róla?Nagyon érdekelne!

Köszi szépen,és + tesztet kívánok!

2009. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó!30-31 napos a ciklusom, a 16 cn-on kezdtem el napi kettővel, ez az első Duphis hónapom. Azért szedem, mert bár a progi szintem nem alacsony, de azért szedem, mert volt tüszőrepesztésem, és, biztos-ami biztos, ezen ne múljjon, hogy a baba ne menjen el, szóval csak megtámogatom ezzel a beágyazódást. Kaptam újabb 10 napra elegendő Duphit, a hőm amúgy gyönyörű szép magas, és max még azt elszedem, annak a végén teszt, és ha pozitív folytatom, ha negatív, meg abbahagyom, mert 10 nap múlva kell már hogy a teszt mutasson valamit, csak nehéz lesz kivárni, azért persze, lehet tesztelek egyet 7végén.Remélem tudtam segíteni
2009. dec. 8. 09:52
 7/19 A kérdező kommentje:

Ja, és még egy kérdésem lenne, hogy aki Duphi mellett lett babás, nála voltak mensi szerű görcsök.Nekem ugyanis van most, meg volt is elviekben beágyazódáskor.Duphastont míg szedem, ugy nem fog megjönni,és ezért nem értem, miért van mensis szerű görcsöm, remélem a babától. Várom a tapasztalatokat hasonló cipőben járóktól.

hétvégén tesztelek újra

2009. dec. 8. 20:30
 8/19 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!Köszi a választ:)

Ma voltam nődokinál,aki a vérzésre annyit állapított meg,hogy leesett a hormonszintem,és azonnal felírt napi 2*1 duphastont amit 10 napig kell szednem.De ha +lesz a teszt,vissza kell mennem,mert ír mást.

Ez a bogyó hormon tartamú,és segíti a beágyazódást,vagyis a baba megtapadást.Azért véreztem,mert a leesett hormonszint miatt levált egy pici méhnyálkahártya.

A hőm 3 napja 37.De én erre nem adok.

Majd kiderül....

De azért már nyugodtabb vagyok:)

Kedves Kérdező!

Remélem segített a gyógyszer,és babás lettél!Lécci írd ám meg!!!

2009. dec. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Akkor ezek szerint te is ugyanabban a cipőben jársz, mint én? Én a cilusom 28. napján vagyok, 4. napja 37 a hőm, doki kedden azt mondta most kedden, hogy szedjek tovább egy 10 napra való Dupi adagot, és ha az elfogy, teszteljek.Hisz bőven ráér akkor tesztelni, mikor már meg kellene jönni, sőt szerencsésebb utánna. Szóval a 10. DPO-s negatív tesztem, abszolút semmit nem jelent. Te hanyadik napon vagy? Akkor neked se fog megjönni, hosz szeded a gyogyit, a hőd neked is ígéretes, valamit érzel? Még te sem tudod, ugye hogy van-e babád?

2009. dec. 10. 14:21
 10/19 anonim ***** válasza:

Lányok! Bocsi,h beleszólok,de a hőtök a Duphaston miatt van fönn. A Duphaston hőemelkedést okoz a benne található hormonok miatt.Míg szeditek magas lesz a hőtök! Szóval erre nem lehet alapozni! Tudom, mert én is szedtem több hónapon keresztül!Sőt! Volt olyan,h a gyógyszer abbahagyása utáni 3. napon, amikor megjött, még mindig magas volt a hőm és csak a ciklus 5. vagy 6. napján esett le a hőm. Ez elő szokott fordulni a progeszteron tartalmú gyógyszereknél! Olvassatok utána ennek. A babatervezők honlapján nagyon szépen le van írva. Nem bántásból írtam! Csak segíteni szeretnék!

20+4 hetes km.

2009. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!