Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duphastont szedek terhesség...

Duphastont szedek terhesség megtámogatsára, beágyazódás segítésére.10. DPO-n, negatív lett a tesztem. Szednem kell továbbra is a gyogyit, nehogy bajt csináljak?

Figyelt kérdés
Lehet korai volt a 10.DPO-s teszt. De addig kell továbbra is 2x1-t szednem a Duphiból, míg nem lesz pozi tesztem. Mert ugye ha szedem a gyogyit, addig nem jön meg, de addig nem hagyhatom abba, míg meg nem győződök arról, hogy nincs baba. Remélem, hogy 3-4 nap múlva, mutat valamit. Valaki van hasonló cipőben?
2009. dec. 6. 16:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A duphi-s vagyok:

A hőm bogyó szedése ELŐTT is 37 volt,meg amikor elkedtem szedni--ez a 3-ik napja--és ma esett 2 tizedet.

Múlt hónapban is hasonló volt a görbém,és nem azért vezetem,mert be akarom kereteztetni,hanem azért,hogy tudjam volt-e pém,tüszőrepim,és milyen hosszú a ciklusom.

[link]

Ha a bogyó megemeli a hőt,akkor ma miért esett le?

Szeintem nem befolyásolja a hőmet,mert nekem a hormonszintem esett le,így van korrigálva.Ha nem lenne alacsony a progi szintem,és úgy szedném a bogyót,akkor emelkedne meg jobban,mint ami a tényleges.

De azért köszi,hogy segíteni próbálsz(tál),nekem hasznos volt!

2009. dec. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Válaszolva kedves kérdező a komidra:(előző vagyok)

Tünetem?

Örökké aludnék,mindjárt le is fekszem,napal sűrűn kell pisilnem,melleim beduzzadtak--pé után már elkezdtek fájni.Most meg afejem is fáj--de ezt inkább az időre fogom...

Még nem tudom,hogy van-e baba,csak reménykedem,mert ez lenne apa karácsonyi ajándéka:)

Mikorra nem várod?

2009. dec. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Hűha, látom sokan vannak hasonló cipőben.

Szóval lányok, igen...ez egy számomra is nagy kérdés, hogy Duphi mellett, hogy tud a hő leesni? Nekem 2 napja még 37 volt(4 napja tartott a magas hő)....tegnap 36,9, ma már csak 36,6. Ha a Duphi nyomja a hőt, akkor miért esik le? Bár a gyogyit, ugye addig kell szednem, míg meg nem győződök arról, hogy nincs baba, de a 36,9-es napomon a mellemből az érzékenység is kiment, mint akit elvágtak. Úgy eltűnt. Szóval a HCG szuri+a Dupi szerintem nekem nem segített. Napokban kellene normális esetben megjönnie, de a gyogyitól ugye nem tud, bár kettő napja, halvány rúzsaszínes, barnás nyákom van, ebből arra következtetek, hogy a szervezetem erőlködik, hogy megjöjjön, mert nem dikerült a baba. Holnap azért tesztelek a 17. DPO-mon leszek, és kell hogy mutasson valamit most már történet. Nekem ez volt az első Dupis hónapom...és nagyon érdekes tapasztalatot szűrtem le. Annak viszont "örülök", hogy nem én vagyok az egyetlen, akinek Duphi mellett leesett a hője. Kíáncsiam várom, hogy valakinek összejött-e a baba. MInden esetre, ha holnap pozitívat tesztelnék, én lennék a legjobban meglepődve, bár titkon érzem, hogy nincs baba. Bár látott már olyat a világ, hogy leent a hő, és ott volt a baba. Fertyben rengeteg példagörbe van erre.

2009. dec. 12. 14:33
 14/19 anonim ***** válasza:

Én is a duphis vagyok már megint!

Kedves Kérdező!Léccike írd azt,hogy + a teszted!!!!Lécci,lécci!!!

2009. dec. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sajna a tesztem negatív lett. Szóval a Closty+Choragon+Duphaston sem garancia, vagyis mindenkit bíztatok...valószínű az volt a hiba, hogy azt hittem nálam is ez tuti beválik, de hát nem mindenk iegyforma.

Én is lekattanok a témáról, másra koncentrálok, és remélem egyszer sikerülni fog.

2009. dec. 14. 09:20
 16/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

De megjött?????????Vagy csak a teszted--?

Hanyadik dpo-n tszteltél?

Duphis

2009. dec. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

17. DPO-n teszteltem. És másnap szépen meg is jött.

Szóval most más irányba kezdek el mozgolódni.....

2009. dec. 15. 09:48
 18/19 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Nagyon sajnálom.

Akkor én nem írom le mit teszteltem,lehet ilyenkor nem illik...

Jövőhónapban öszejön hidd el!Én nagyon szorítok Neked!

Amúgy meg akkor is szoktál eszembe jutni,mikor nem ülök itt,mert valamilyen szintem sorstársak vagyunk...

H.

2009. dec. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Kedves Előző!

Ugyan, ne sajnáljj.Ezekszerint neked pozitív lett a teszted? Ha igen gratulálok! Akinek sikerül, annak örülök, nekem is fog egyszer. Csak azt hiszem, más áll a háttérben, PCOS. Szóval most ennek járok utána.28 éves vagyok, 1 éve próbálkozunk, de egy év alatt sok minden kiderült, hogy mi a bajom, szóval már a meddőségi kivizsgálásomnak lassan a végét járom, 1 év alatt azért sok minden kiderült. Szóval lesz még nekünk babánk :-)

És mindenki aki küzd a babáért, és sikerül nki, őszintén örülök, és kérem biztassátok a még nem babázó sorstársaitokat, hogy egyszer nekünk is csak összejön

2009. dec. 16. 07:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!