Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mindjárt megjön érzés...

A mindjárt megjön érzés normális 11 nappal a nemvárt mensi előtt?

Figyelt kérdés
Nagyon feszül a hasam, fáj a derekam, a mellemről nem is beszélve. Pár napja szurkál a hasam alja középen, nem a petefészkemnél. Majd\' el alszom egész nap, de ez lehet az időjárástól is. És ami a legszokatlanabb, hogy ráz a hideg, de nem vagyok lázas. Jéghideg a kezem-lábam. Néha van így, de csak mensi előtt közvetlenül. És szinte egész hónapban végig krémes, fehér folyásom volt/van. Ez lehet terhesség jele? És még annyi, hogy néha megszédülök. Minden segítségnek örülök.
2008. júl. 23. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány napos a ciklusod?Nem,nem normális,már akkor ha megjön!Külőnböző okai lehet.PL lelki, Stressz,lappangó betegség,Gyógyszer hatás stb.De akár baba is.Ha 11 nap van még a mensiig akkor ha baba van még nem lehet érezni mivel 4-14 napig vándorol és utána ágyazódik be.De azért vigyázz magadra!
2008. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
31 naposak a ciklusaim. Lehetséges, hogy még ciklus elején megtermékenyültem? Vagy az nagyon esélytelen?
2008. júl. 23. 12:47
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez a 20. napom. Lehetséges, hogy a pé miatt lennék ennyire érzékeny, amiatt szurkál a hasam?
2008. júl. 23. 12:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt irod, egesz honapban kremes folyasod van es szurkal a petefeszket. Biztos, hogy nincs valami gombas, vagy bakterialis huvelygyulladasod, vagy petefeszek-gyulladasod?? En a helyedben surgosen elmennek nogyogyaszhoz, mert a folyamatos/gyakori gyulladas kesobbiekben teherbeesesi problemakhoz vezethet. Szerintem ez inkabb gyulladas, mint terhesseg. Irany a doki!
2008. júl. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem! Nem gyulladás. Dokinál voltam, a krémes folyás is normális, a hasszurka pedig hétvége óta van. Én pé-re gyanakszom, lehet egy kicsit elhúzódott most, nem a 18-19 nap körül volt, mert a reggeli hőm még csak ma ment feljebb. Eddig 36.4 körül volt most 36.7. Lehet most kellene együtt lenni! :-)
2008. júl. 23. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem inkább pé...talán...de nekm mensi előtt a pé megléte után mindíg ilyen tüneteim vannak és mindíg meg is jön:(((
2008. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!