Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy pontosan a...

Normális, hogy pontosan a vélt pé-től érzem a mindjárt megjön érzést egészen addig, míg megjön?

Figyelt kérdés
Mások csak 1-2 nappal előtte érzik. Én teljes fél hónapig.
2009. jún. 25. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Tökérdekes! Mert ebben a hónapban nekem is pont így volt.És 2 napja késik a mensim, de tesztelni még nem merek. Remélem , most összejött. :)
2009. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a progeszterontól van, nekem is így van, pontosabban van olyan hónap, amikor ilyen. ettől még (eddig mindig) megjött...
2009. jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is sokáig fájt a pocim, és olyan megjövős érzés volt vagy két héten keresztül, mondjuk nem egész nap, de naponta többször. Aztán hányingerem volt 4-5 napig, és teszteltem egy pozitívat :)
2009. jún. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a biztatást. Akkor ennyi erővel mindig terhes lehetnék. Nálam ez az utóbbi fél évben szinte rendszeres. Mindig olyan korán el kezdem érezni. De most ebben a hónapban különösen. Éreztem az ovulációt, most először biztosan, és másnap már el is kezdtem érezni a mindjárt megjön érzést, amit azóta is érzek minden nap. Szerintem nem vagyok terhes, mert utána napokkal voltunk együtt csak (kb. rá 4-5 nappal). Inkább az idegesít, hogy vajon ez normális dolog e? Vagy valami baj lehet?
2009. jún. 25. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!