Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy mindjárt...

Normális, hogy mindjárt megjön érzésem van, amikor pozitív a tesztem?

Figyelt kérdés
Mostanában kellett volna megjönnie. Ma reggeli terhességi tesztem pozitív lett. Viszont olyan érzésem van mintha mindjárt megjönne a menzim. Görcsöl a hasam, érzékeny a mellem, rossz a közérzetem.
2010. dec. 11. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
normális, de ha túlzottan görcsölnél vegyél be magne b6-t, és ha nem múlik menj el orvoshoz.
2010. dec. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Elöször is nagy gratula:D Ez természetes, mert a méhed nyúlik, növekszik, és ilyenkor érezni fogod egy darabig a megjön érzést. Megkérdezhetem hány naposka a ciklusaid, és mensi előtt mennyivel teszteltél? Csak azért mert én holnapra nem várom:)
2010. dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már kapkodnám is a MagneB6-ot. Ártani nem fog, és enyhíti a görcsöket. Pihenj sokat, és próbálj nem aggódni.
2010. dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már be is vettem egy Magne B6-ot! Általában 33 naposak a ciklusaim. De sosem jött meg pontosan, vagy előbb 2 nappal vagy később. Úgy kb. 5-én vagy 7-én kellett volna megjönnie. De azon sem csodálkoztam volna, ha ma jön meg. De hálistennek nem. :)
2010. dec. 11. 12:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


teljesen normális! Nekem is csütörtök este lett pozitív a tesztem, én hétfőre nem vártam! 3 év után PCO-is vagyok meg diabéteszes is, úgyhogy alig hiszem el. Nekem 29 napos volt ez a ciklus és a 34. napon teszteltem pozitívat erőset!:))

2010. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek nagy nagy GRATULA!!!MagneB6 az jó? Lehet ilyenkor Mg-ot szedni? Nekem is ma lett pozitiv a tesztetm, amúgy csak hétfőn kéne megjönni, de ma egyértelműen poz. lett. Nekem még nincs megjön érzésem, csak annyi,hogy egy kicsit szurkál a méhem....remélem minden rendben lesz velünk


Szilvi

2010. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akinek a ciklus elején vagy közepén van peteérése, annak előbb kimutatja a teszt a terhességet. Akár már menzi előtt pár nappal. Akinek meg a ciklus második felében van peteérése annak később mutatja ki a teszt. Szívből gratulálok nektek! :)
2010. dec. 11. 14:44
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Pihenj sokat, igyál esténként 1-1,5 dl jó minőségű vörös bort, szedj magne b6-ot. Szülész mondta
2010. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Igen, szedem a magne b6-ot.
2010. dec. 13. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!