Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a ciklusom 39.napján...

Ma vagyok a ciklusom 39.napján. a hcg tesztjeim negatívak. Folyamatosan mindjárt megjön érzésem van. Kb délig émelygek, de van hogy hányok. Folyton szédelgek. Egész nap aludni tudnék. Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Nincs magándokim, az sztk-s meg csak augusztus közepén fogad ( a szabik miatt). Félek hogy ha babás vagyok addig gond is lehet. Az első terhességemnél 8 hetesen bevéreztem, utána szinte végig hordtam. A másodiknál is folyton görcsöltem ezért már a 6. héten gyogyszit kaptam. Szóval itt vagyok. Menszi nélkül, görcsölgetek, a tesztem negatív. orvos nem látott és rettegek. nagyon szeretnék még egy babát, ezért is félek hogy mire doki lát esetleg, már nem lesz ott, már ha most ott van. (a második babám a teszt csak kb 8 hetesen mutatta ki)
2008. júl. 23. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogod magad, és bemégy a kórházba ahová tartozol. Ambulánsan el kell, hogy lássanak, legalább te is megnyugszol.
2008. júl. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha a második babádat csak 8 hetesen mutatta a teszt, akkor valószínüleg most is ua. a helyzet. A tüneteid alapján tuti terhes vagy. Nem tudom hol laksz, de biztos van olyan ismerősöd aki magándokihoz jár. FELTÉTLENÜL menj dokihoz. Ultrahanggal egy magánvizsgálat 5000 ft körül van. De ennél nem több. Ennyit megér a babád és a saját egészséged. És az állandó idegeskedés sem használ. Próbálj meg keszet enni felkeléskor, hátha azt nem hányod ki, és pihenj sokat, de te ezt már biztos mindet tudod, hisz már voltál terhes. :-) Nyugalom, irány a doki, és szorítok, hogy minden rendben legyen!

2008. júl. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Aranyosak vagytok. Nagyon remélem, hogy tényleg baba.
2008. júl. 23. 07:53
 4/5 anonim ***** válasza:

szia,ha bemész a legközelebbi kórházba ott szivesen megnéznek!szerintem menj is rögtön,én magamról tudom hogy ilyenkor minden perc napoknak tűnik!nyugodj meg,valószínűleg pár óráig várakoztatnak,de legalább biztos eredményt kapsz!

puszi

2008. júl. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy menj be a korhazba a surgossegi nogyogyaszatra, vagy nezz ki a telefonkonyvben/kisokosban egy akarmilyen maganrendelest es meg ma kerj idopontot!!!! Nekem a dokim 8000Ft-ot kert el egy vizsgalatert, de ez mindenkinel mas. Jobb elmenni, nehogy esetleg barmi baj legyen - sosem lehet tudni -! Es ha van kedved, ird meg legyszi, hogy mi lett a vege, szurkolok, sok sikert!
2008. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!