Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra nem vártam a mensimet...

Tegnapra nem vártam a mensimet, de 3. napja barnázok. Reggel sem jött meg, de negatívat teszteltem, Gabriellel. Mi lehet velem? Baba, vagy nem?

Figyelt kérdés
Amikor felébredtem, megmértem a hőmet, ami 36.8, és elkezdett iszonyatosan szúrni a méhem bal oldala, és elszédültem, miután kikeltem az ágyból. A tüneteim megvannak, de most nem tudom, mit higgyek. Segítsetek!
2008. júl. 22. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:

pár napot várj egy újabb teszt elvégzésével..ami a görcsöt illeti terhesség esetén nem jó jel..nem akarlak megijeszteni, de a méhen kívüli és a vetélés is kb ilyen ájulásszinten fájhat.

Azonkívül lehet hogy más miatt késik és pár nap múlva rendesen megjön.

Bármi lesz nagyon drukkolok, hogy rendben legyél, de mindenképp orvost javaslok, mert az elszédüléses fájdalom már nem normális tünet.

2008. júl. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy most van beágyazódás?Sztem is vár egy 4-5 napot és akkor tesztelj megint
2008. júl. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már beágyazódásra! Remélem az!
2008. júl. 22. 13:53
 4/4 nini24 ***** válasza:

Szia!


Beágyazódás volt akkor? :)

2009. ápr. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!