Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 hónapja szedek clostyt de a...

7 hónapja szedek clostyt de a baba csak nem jön. Az orvos azt mondta ha most sem jön össze akkor beszélnünk kell az inszeminációról v. a lombikról. Most tovább kell majd szednem vagy szüneteltetni kell a gyógyszert a beavatkozások előtt?

Figyelt kérdés
Egyébként minden rendben van nálam csak peteérésem nincs,de a gyógyszer ezen is segített.
2008. júl. 21. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:

A clostit max 3 hónapig lehet szedni, ez benne van a tájékoztatóban! Nem írtad, hogy kivizsgált e a doki, gondolok itt a hormonvizsgálatra, átjárhatóságira, spermavizsgálat...?????

A lombik előtt ugye ahhoz, hogy ingyenes legyen végig kell csinálni az inszemeket. De még ezt megelőzően is vannak vizsgálatok, pajzsmirígy, fogászat...

És ha tényleg a mesterséges megtermékenyítés a megoldás, akkor jöjjön az.

Ha pedig tényleg ez kell, akkor majd a központba megmondják hogy miket kell szedned, lehet hogy a clostit is, de több mindent az tuti.

2008. júl. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most szerintem, pihenőidő következik a clostival... Amíg nem szedsz semmit újra, én a helyedben elkezdeném szedni a Multi-Macát!Párod is! Ugyanazt csinálja, mint a closti, de mégsem gyógyszer! A katonák számát és minőségét is javítja a párodnál!

Azt kiderítette a doki, h MIÉRT nincs peteérésed? Túlsúlyod esetleg van? Párod volt már spermavizsgálaton?

2008. júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7 hónapig nem lehet szedni folyamatosan a clostit.Ha folyamatosan szedted,akkor már szerintem nagyon vékony lehet a nyálkahártyád, ui. ez a gyógyszer amellett hogy peteérést csinál, nagyon megvékonyítja a nyálkahártyát és így nem tud rendesen megtapadni a baba. Én csak 3 hónapig szedtem, most vagyok a szünetben.Pár hónap után megint fogom szedni.
2008. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem volt átjárhatósági vizsgálatom és a páromnak is spermavizsgálata.Minden rendben.Hormonvizsgálat hogy történik?
2008. júl. 21. 16:28
 5/6 anonim ***** válasza:

A hormonvizsgálat egy vérvétel, illetve 3. A ciklus 3., tizenvalahanyadik és huszonvalahanyadik napján.

A clostit én szüneteltetném, lehet, hogy pár hónap után most már beindul szépen magától a peteérésed. Mindenképpen tartsatok némi pihenőidőt és egyben adjatok lehetőséget magatoknak, mielőtt belevágtok az inszembe. Mi is így tettük, az orvos javaslatára fél éves pihi időt kezdtük, és most úgy néz ki sikerült.

2008. júl. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!A hormonvizsgálat négy vérvételből áll,meghatározott időben!Én most vagyok túl rajta!Kapsz egy papirt az orvostól,oda le van irva,hogy a ciklus melyik napján kell menned!!Sok sikert!!
2008. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!