Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a hónapban nem volt pém...

Ebben a hónapban nem volt pém (clostis hó). Hőmérőzés alapján, és Lh teszt alapján nem igazolható. Szinte a 12-ik naptól majdnem minden nap éreztem a petefészkeim. A hőm a 25 nap után ment fel. Ha nincs pé, a mensi előtti PMS tüneteket sem érzem?

Figyelt kérdés

Az anovulációs ciklus végén is lehet a hasszúrkálásokat érezni?

Nagyon fáj a hasam már napok óta. Normális ez?

Csináltam LH jóst, nega, Csináltam HCG-t az is negatív.

Már nagyon szertnénk babát.

Lehet olyan hogy a closti ne csináljon peteérést?????



2008. júl. 21. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezeknek a hormon tablettáknak egyéntől függően eltérhet a hatása, de én úgy tudom, hogy ez a bogyó segíteni szokott összehozni a peteérést. Az tény, hogy nem egy ciklus alatt rendeződik a pé. Vagy az sem kizárt, hogy a hőd nem véletlenül ugrott fel 25-én. Hallottunk már olyat, hogy ciklus vége felé közeledve volt pé és baba lett belőle!

Mikor kellene megjönnie a nem vártnak?

2008. júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Holnap. :(

Majd meg halok úgy fáj a hasam :((((((((((((

Teljesen kétségbeestem. :(

Nem azért mert nem sikerül a babó, hanem az a tény, hogy tudom hogy nem működöm rendesen. :(((((


Ez a hőm:

[link]

2008. júl. 21. 12:39
 3/3 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok. Ne ess kétségbe! Nem lesz semmi baj, de ez a hónap tényleg nem volt valami tökéletes. Úgy olvastam, hogy a Clostyt csak 3 hónapig lehet folyamatosan alkalmazni. Neked ez volt az első? Azt kívánom, hogy jöjjön meg rendesen a "nem várt", aztán rendeződjön a hormon háztartásod és hidd el nálatok is megjön a gólya! Kitartás, sok erőt küldök neked!!!
2008. júl. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!