Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostit szedtem a ciklus...

Clostit szedtem a ciklus elején, lehet hogy ettől több tüsző érik és azért feszülnek a petefészkeim?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is clostizom, voltam dokinál, a ciklus közepe fele(nem szabályos) és 3 tüszőm készült megérni.:) Én is éreztem a pefészkem.
2009. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lehet,hanem biztos!Ilyenkor a hormonrendszer megdobódik és ezért van a hevesebb reakció!Ne,aggódj!Előfordulhat még az is,hogy ikreid lesznek!Sok sikert!

2009. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A második clostis hónapon vagyok túl. Éppen ma délután voltam dokinál. Tegnapra nem vártam és ilyen sötét , szinte fekete valami volt tegnap, ma már semmi. Doki szerint a múlt hónapról visszamaradt egy ciszta :( . Éppen azért, mert több tüszőm megérett volt, amelyik nem repedt meg. Ja a kérdésedre a válasz: IGEN feszülhet tőle a hasad és megérhet több tüsző is .:)
2009. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!