Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől fájhatnak a petefészkeim...

Mitől fájhatnak a petefészkeim a ciklus közepétől a menzeszig?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy jobban figyelem magam mostanában de feltűnt,hogy minden hónap felét petefészek fájdalmakkal töltöm. Már rémeket látok és arra gondolok, hogy a peteérésemmel vagy a tüszőrepedéssel vannak problémák, ezért fáj ilyen hosszan. Van valakinek hasonló tünete? Mi lehet az oka?
2009. ápr. 21. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt folyamatos alhasi fájdaqlmam pé-től mensiig, amikor nem repedt meg a tüszőm, ezt a túl sok tüszőhormon okozta. Emellett nagyon lerövidültek a ciklusaim is, legutóbb 20 napos volt. Menj dokihoz, mert ha ez van, a meg nem repedt tüszőből ciszta lehet- mint nálam-, amit gyógyszerrel kell kezelni.

Üdv.

2009. ápr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én is valami hasonlóra gyanakodtam. A ciklusaim is csak 24-25 nap körüliek, biztosan ez lehet a gond. Megyek dokihoz, remélem még nem tragikus a helyzet:)
2009. ápr. 21. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:
ilyen volt nálam is,de nálam a pozitív ovu teszt után 6 nappal.lehet,hogy én beképzeltem,mert amikor nem figyelek oda,akkor nem érzem a nyomást.én voltam dokinál,de semmit sem tapintott ki,de nem tudja miért lehet..az más kérdés,hogy lehet,höogy elmegyek egy másik dokihoz...
2009. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Hónapok óta érzem én is ugyanezt. A kb. peteérés körüli időtől a mensiig én is érzem a nyomást és fájást ezen a tájékon. Már én is el kezdtem gondolni arra, hogy talán valami baj lehet, bár nekem nem ilyen rövidek a ciklusaim, nekem kb. 26-29 naposak. Remélem egyikünknek sincs semmi baja.
2009. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Korábban én is mondtam már az orvosnak, de csak vonogatta a vállát. Ő is megnyomkodott,de semmi. Kértem, hogy végezzen vérvételes hormonvizsgálatot, a válasz az volt, hogy korai lenne. Azt nem értem, hogy mihez képest korai.Már két éve szeretnénk babát. Ott is hagytam,de azóta sem találtam másikat. Már be vagyunk jelentkezve egy meddőségi központba mert a páromnak rossz a spermaképe, de most azzal riogatom magam, hogy talán nálam is baj lehet.

Visszatérve a válaszolónak: én is csak akkor érzem ha nyugalomban vagyok és tudok rá figyelni. Bár egyik nap legugoltam, és nem tudtam felállni annyira fájt a bal oldalam.

2009. ápr. 21. 12:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem tapintással is érezte a doki a cisztát, utána uh-n is megnézte. Egyébként gyógyszerrel simán, de néha magától is felszívódik, úgyhogy ha ez van, nem tragikus a helyzet! :-)

1. voltam

2009. ápr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat
2009. ápr. 21. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!