Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után pár nappal...

Ovuláció után pár nappal fájnak a petefészkeim? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 19. napon. A 16. nap környékén volt az ovum, aznap leesett a hőm, majd megemelkedett, volt egy fél napig tartó pecsételés, volt tojásfehérje szerű nyák, a méhszájam azóta nagyon lent van. Szóval minden stimmel, de ma egész nap fájnak a petefészkeim. Mitől lehet ez? Másnak is volt ilyen?
2010. dec. 30. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálam pont ugyanez a helyzet. PÉ-m 29-én volt. Minden második nap együtt voltunk, a PÉ napján és akörül pedig mindennap, ezidáig együtt voltunk. Ma én is éreztem szurkálást, tegnap előtt pedig egy nagyon halvány barnás folt is volt az alsómon. Mint kiderült, PÉ-m akkor volt. Sőt még elkezdtem hőt is mérni, és eléggé lent volt: 35°C és a méhszájam is zárt, és alacsonyan fekszik....


Szerintem neked is PÉ-d volt/van!


Judit,23

2010. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok! A lényeg lemaradt! :D

Szóval, ha babát terveztek, és együtt is voltatok, akkor lehet megtermékenyülés....

Ha a Google-ban rákeresel, többet tudsz meg. :D

2010. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, szeretnénk babát. A peteérésem is megvolt, mint írtam kb. 3 napja. És ennyivel utána már nem szokott fájni, ezért furcsa. Viszont ha baba lenne a dologban, azt még nem érezhetnénk, mert még be sem ágyazódhatott. Az is még legkorábban 4-5 nap múlva következhet be. Szurkolok azért neked is! :))) És várok más véleményt is esetleg!
2010. dec. 30. 20:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Pár napja kezdtem a hőmet mérni, eddig nem sok látszik....de elég jól felment. Remélem úgy is marad!
2010. dec. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megint lemaradt a válasz.

Szóval neked is megy a drukk.

Remélem babás leszel! :D

2010. dec. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Majd írd meg veled mi újság, jó?!

Egyébként nekem azóta is fáj. Folyamatosan...

2011. jan. 1. 19:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak szurkál odalent, egy oldalt, néha émelygésem is van, de az inkább az ételek mennyiségétől....

Persze, hogy megírom! :D

2011. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia! Mi újság azóta? Nekem azóta is szúrkál a petefészkem, méhem, és tegnap óta megjön érzésem is van. A mellem érzékeny kicsit, de az máskor is szokott.

Egy másik kérdésnél láttam a görbédet. Húúú, nagyon szép! :) Szorítok továbbra is!

2011. jan. 6. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!