Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 4 hónapja nincs baba....

Már 4 hónapja nincs baba. Mennyit várjunk még?

Figyelt kérdés

ebből kb 1 ciklus volt, amit nem nagyon használtunk ki, de ott is összejöhett volna...

Mikor menjünk el dokihoz?Fiatal vagyok még, de nem akarok hónapokig, vagy neadjisten évekig próbálkozni feleslegesen.

Tudom a dokik 1 évet mondanak, simán hazudnám neki, hogy már 1 éve próbálkozunk.Ilyenkor mivel kezdi?Uh?vérvétel?Mit néz meg előszőr?Gondolom azt fogja mondani, hogy hőmérőzzek, de már azon is túlvagyok...LH teszt valahogy nem áll hozzám közel...

Vigyem már neki a görbéimet?Fogallakozna már vele?

Mit szoktak első körben mondani a dokik?görbe, lh teszt?

ezután??figyeli a pé-em uh val?


2008. júl. 20. 13:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

olyan fura ez!...tök fiatalok vagyunk, párom is, most volt esküvőnk, minden meglenne annak a babónak aki jönne hozzánk, mégsem akar jönni:(((

Nagyon elszomorító.Más meg semmit nem tesz érte, hogy legyen, csak becsúszik és még talán fel sem tudja nevelni:(((

Nekünk miért nem lehet???

2008. júl. 20. 17:01
 12/20 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne várd ki.Én sem tudtam és én is azt hazudtam,h egy éve próbálkozunk.Csak úgy kezdték el nálam a kivizsgálásokat és kiderült,h gondjaim vannak a hormonjaimmal.Most gondolj bele,ha vártam volna még vagy fél évet!!!Csak időpocsékolás lett volna a "babagyártás" szempontjából!
2008. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

4 hónap még nem sok. Ha legalább 1 évig nem esel teherbe, akkor fordulj orvoshoz.

Mi is így csináltuk a férjemmel, vizsgálatok megvoltak, 21 hónapja próbálkozunk, akkor mi mit szóljunk?! Én 30, férjem 36 éves, minket már az idő is sürget, de nem tudunk mit csinálni.

Szóval azt hiszem a mi helyzetünk sokkal rosszabb.

De nem adjuk fel! Minden egyes hónapban reménykedünk, hogy talán most....és tudom, hogy egyszer ott lesz a kezemben egy plusszos teszt, amiért nagyon megszenvedtünk mind a ketten ! :)

Fel a fejjel!

2008. júl. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szia!Szerimtem 4 hónap után még nem kéne aggódnod az még semmi!Mi csak most mentünk el orvoshoz,pedig 2.5 éve próbálkozunk!Nekem van már egy előző kapcsolatból egy három éves lányom.ezért reménykedem,hogy nincs akkora próbléma!Úgy tudom,hogy egy év sikertelen próbálkozás után kell elmenni dokihoz!Várj még 2-3 hónapot és,ha akkor sem jön össze akkor menjetek el kivizsgáltatni magatokat!Sok sikert!!!
2008. júl. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok!Mi az 1.számú Női Klinikára mentünk,ott ki kellett tölteni egy papirt,megnéztek ultrahanggal,kaptam egy papirt amin rajta van,hogy a ciklus melyik napján kell menni vérvételre ez négy alkalmat jelent!
2008. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

köszönöm...nagyon reménykedem ebben a hónapban...mi mindent megtettünk, elvileg összejöhet most...(de már volt egy ilyen ciklusom, ami szerint egyértelműen babásnak kellett volna maradnom, mégsem:(()

félek...mondjuk most annyira rossz minden körülöttem, hogy tuti most fog összejönni...murphy

2008. júl. 24. 15:43
 17/20 A kérdező kommentje:

7.hónapban összejött!!!!!!!!!


terhes vagyok!!!mindnekinek türlemet és kitartást kívánok, akinek még nem jött össze!!!!!!

2008. nov. 29. 18:43
 18/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok:-)
2008. nov. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
gratulálok! mikorra vagy kiírva? kellett v.mi segítség a teherbeeséshez, vagy spontán jött össze?
2008. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
spontán!!!!!!ez a poén......
2008. nov. 30. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!