Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 4 hónapja nincs baba....

Már 4 hónapja nincs baba. Mennyit várjunk még?

Figyelt kérdés

ebből kb 1 ciklus volt, amit nem nagyon használtunk ki, de ott is összejöhett volna...

Mikor menjünk el dokihoz?Fiatal vagyok még, de nem akarok hónapokig, vagy neadjisten évekig próbálkozni feleslegesen.

Tudom a dokik 1 évet mondanak, simán hazudnám neki, hogy már 1 éve próbálkozunk.Ilyenkor mivel kezdi?Uh?vérvétel?Mit néz meg előszőr?Gondolom azt fogja mondani, hogy hőmérőzzek, de már azon is túlvagyok...LH teszt valahogy nem áll hozzám közel...

Vigyem már neki a görbéimet?Fogallakozna már vele?

Mit szoktak első körben mondani a dokik?görbe, lh teszt?

ezután??figyeli a pé-em uh val?


2008. júl. 20. 13:22
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

pé van(nem minden ciklusban, azaz volt 1 vagy 2 ahol nem volt a hőm alapján)jókor vagyunk együtt...stb

csak gondolom ezt előbb a doki is látni akarja, hogy tényleg van e pé...vagy elég neki a görbe is?abból is meg tudja állapítani?

2008. júl. 20. 13:24
 2/20 anonim ***** válasza:

Szia!A párommal sokáig próbálkoztunk,aztán egy alaposabb kivizsgálást követően kiderült,hogy PCOS okozza a terméketlenséget.(persze ez nem azt jelenti,hogy nálad is ez a gond)Szóval egy jó orvos és egy teljeskörű vizsgálat kellene,szerintem...Fel a fejjel és hajrá!


15 hetes mamó

2008. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

rendszeres a mensid? szerintem a 4 hónap egyáltalán nem sok! hidd el, össze fog jönni! mivel védekeztetek előtte?

ne görcsölj rá! ne akard minden áron!

2008. júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
37%
a teherbeesés rovatban több válasz jönne...
2008. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
bocs, véletlen írtam ide...köszi a segítséget hülye
2008. júl. 20. 14:01
 6/20 A kérdező kommentje:
igen rendszeres 28 nap 2 éve nem szedem már a bogyót
2008. júl. 20. 14:02
 7/20 anonim ***** válasza:
akkor ne félj, hamar összejön.
2008. júl. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
:(((mégis félek...várjuk ki az 1 évet?
2008. júl. 20. 14:11
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj 1 évet!Én is 7 hónap után mentem dokihoz, azt montam neki hogy 1 éve próbálkozunk!Nem hőméröztem csak azóta amióta Dokihoz fordultam tehát 2 hónapja.Megnézett uh.-n és megnézte a hormonjaimat is.Ez vérvétel és a ciklus 6. és a 20. napján vesznek vért kb.Nekem kiderült hogy alacsony a sárga test színtem és magas a proletin színt,és abban a hónapba nem is volt pé.-m.Kaptam gyógyszert(Bromociptint)és hőmérőzés szerint már van pé.-m!31.-én kell vissza mennem dokihoz ellenörzésre,ja és közben néztek egy terheléses vércukrot,annak az eredményét is akkor tudom meg.Tehát ne várj,mert ha mégis valami probléma van inkább elöbb derüljön ki.Én se gondoltam volna hogy velem baj van!!!DE ha nálad nem lesz semmi ,akkor még vissza van a párod!
2008. júl. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mi is kb. 4 hónapja bróbálkozunk,voltam kineziológusnál aki mebnézte,hogy minden rendben van-e nálam és igen most elvittem a férjemet is és nála talált a herékben gyúlladást amit egy áprilisi felfázás maradványa volt.Valószínű ezért nem sikerült eddig nekünk mert így nem voltak elég életképesek a spermák.Pszihésen is hatott rám ez az egész és tuti most már össze fog jönni!
2008. júl. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!