Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs akadálya, hogy jöjjön a...

Nincs akadálya, hogy jöjjön a baba, vagy várjunk még egy kicsit?

Figyelt kérdés

Minden vágyunk egy babóca, nem nagyon bírunk magunkkal. Sajnos még nem végeztünk a felújítással, ezért még anyuéknál lakunk.

Fogjuk még vissza magunkat a férjemmel amíg nem készül el a ház, vagy lássunk neki :)


2008. dec. 12. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lássatok neki! :) Egyrészt nem mindig jön össze azonnal a kis csöppség, dolgozni kell sokszor az ügyön, illetve 9 hónap alatt, míg kihordod, talán a ház is elkészül.

Csodálatos dolog gyermekkel élni a pocakban és utána pocakon kivül. Sok sikert hozzá!

2008. dec. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!! ha nagyon szeretnétek babót, szerintem nincs mire várni!! Kifogást mindig lehet találni. A tökéletes időpont az amikor úgy érzed, JÖHET BÁRMI.... Mert ha vége a felújításnak, akkor is jöhet egy másik akadály. Nekünk nem tervezett a babónk, éppen az esküvőnket szerveztük a férjemmel, és lakásokat nézegettünk, amikor szerelmünk gyümölcse bimbót hajtott, és megfogant babócánk!! A szüleimmel éltünk, vettünk egy újépítésű lakást, megtartottuk az esküvőt, amin én 6 hónapos voltam, és egy percre sem ültem le, mert olyan jól éreztük magunkat. Kidolgoztuk a belünket a férjemmel, hogy a 0-ról berendezzünk egy lakást, ja és egy gyerekszobát... És sikerült!! 37 hetes vagyok, bármely pillanatban jöhet a babó, és tudjuk: BÁRMI JÖHET!!! mi mindent megteszünk érte!!!
2008. dec. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs olyan, hogy tökéletes időpont a gyerekvállalásra! :) Valami mindig van, ami miatt azt mondhatnád, hogy várjunk még egy kicsit.....

NINCS MIRE VÁRNI, HAJRÁ HAJRÁ HAJRÁÁÁÁ!

2008. dec. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!