Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van egy 10 hónapos fiam, és...

Van egy 10 hónapos fiam, és szeretnénk neki mihamarabb kistestvért, mivel nincs a családban, és nem is várható másik baba. Én magam 26 éves a férjem 30. Várjunk még, vagy várjunk vele?

Figyelt kérdés
2008. aug. 18. 11:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Utsó mondatot elírtam: bevállaljuk,vagy várjunk vele?
2008. aug. 18. 11:40
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha késznek érzitek magatokat-főleg te, miért ne? CSak ti döntitek el, meg a te szervezeted majd, hogy jöhet-e a kistesó:-)

Nem egy ismerősöm van, ahol nins egy év a tesók között:-)

hajrá:-)

(hozzáteszem azért bátornak tartalak:-))))bár én is max 2 évet szeretnék köztük

2008. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Szia! nekem 9hós a kisfiam és mi a múlthónapba azt hittem kismama vagyok. Mivel 1hónapig nem jött meg. csináltam 2tesztet,mindkettő negatív lett. Elmentem a dokihoz aki közölte velem: úgy tűnik PCOS-os vagyok :( Lehet az életbe nem lesz gyerekem! Bárcsak mást mondott volna...
2008. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Azt kell figyelembe venned,ha most összejönne, akkor egy 19 hónapossal és egy újszülöttel képes leszel -e egyszerre foglalkozni..én részemről várnék két év különbségre, tehát ha egy éves elmúlna a baba akkor elkezdeném, mert nekem könyebbnek látszik.

Ezt neked kell eldöntened, hogy mire lennél képes.

A PCOs-nak üzenem, hogy az csak egy állapot, amit ha kezelnek, teljes sikerrel lehet másik babád-én így most 23 hetes vagyok!-nem kell elkeseredni , de szólj a dokinak, hogy mindenképp kezelje, mert így nem érnek be rendesen a peték!

2008. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

szia nálunk is 10 hós volta nagy mmikor a kicsi jelentkezett. nagyon jól viselte a babavárós időszakot és a kistesó érkezését, és azóta sincs semmi gond velük,nagyon jó testvérek nagyon sösszeszoktak szépen játszanak együtt egyszerűen nagyon jó, a harmadik baba is jelentkezett mior a kicsi 10hós volt de sajnos elment így hát most már biztosan sokkal több lesz a különbség köztük de majd meglátjuk hogy akkor hogy alakul

én ha mégegyszer tehetném akkor sem csinálnám másképpen



SZERINTEM HAJRÁ VÁGJATOK BELE NYUGODTAN


egy boldog két kislányos anyuka


(amúgy a nagy most 3 éves múlt májusba akicsi pedig januárba lesz 2 éves)

2008. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a gyerekeim között napra pontosan 19 hónap van. És örülök neki. Igy is terveztük. De ezt neked kell mérlegelned,hogy mennyire birnád két picivel. Nekem szerencsém van,mert jó gyerekek és nagyon jól elvannak.
2008. aug. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
amúgy csak pár hónapig nehéz velük de utána maga a boldogság, én 8 hónapon keresztül 10-12 alaklommal keltem egy éjszaka de még élek
2008. aug. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. aug. 18. 14:14
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
nekem most 5 hetes a kicsi,és 3évesen szeretnénk másikat-tehát gyes alatt szülessen a tesó
2008. aug. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki azt irja hogy szűlj akkor szűlsz ,ha meg azt hogy ne akkor nem szűlsz?Hogy van ez?A többi embernek mi köze van hozzá,ez a ti legbelsőbb magánügyetek.
2008. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!