Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensi elott vagy utan megy...

A mensi elott vagy utan megy lejebb a testhomerseklet?

Figyelt kérdés
pontosabban azt szeretnem tudni hogy a homersekletbol lehet e arra kovetkeztetni hogy meg fog jonni vagy nem?
2009. dec. 4. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem menszi előtt esett le nagyon, majd felment az alaphőmre és utána megint leesett. (első havi mérésemnél járok)
2009. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pl. 28 napos ciklusnál a 26 vagy 27. napon leesik, másnap megjön.


Itt még sokat olvashatsz róla:


[link]

2009. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van, akinek a mensi előtt pár nappal, van, akinek a menszi napján, és van, akinek menszi közben esik le. Sőt, egy nő ciklusaiközött is lehet különbség: most így, máskor meg úgy esik le a hő.


nekem mindig a menszi 2-4. napján esett le, szóval ebből nem tudtam következtetni, hogy meg fog-e jönni, vagy sem.

2009. dec. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is a mensi 2-4 napja között szokott leesni.

Majd a 5-6. nap körül megint megy felfelé és pé-kor újra leesik.

2009. dec. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!