Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbeszakértők! Szerintetek...

Görbeszakértők! Szerintetek miért nem megy lejebb a hőm?

Figyelt kérdés

Az alaphőm mindig 36 - 36,1 szokott lenni. Bár 13-án megjött, a szokásos 6 nap helyett csak három napig volt meg. Lehet ez az időjárástól? Vagy valami más oka van? Ha tudtok, kérlek segítsetek!


[link]


2010. júl. 18. 12:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem lejebb, hanem lejjebb.
2010. júl. 18. 12:28
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én a helyedben csinálnék egy terhestesztet. Úgy gondolom, a 13. dpo-n vagy. Bár a vérzésed szerintem túl erős volt beágyazódásos vérzésnek, de én tuti csinálnék holnap reggel egy tesztet. HÁny naposak a ciklusaid? És mikor szokott peteérésed lenni?
2010. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Nekem folyamatosan magas a hőm és mégsem vagyok terhes.
2010. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! 27-28 naposak szoktak lenni a ciklusaim. A múlt hónapban a 17. napon volt az ovulációm a ciklus.hu szerint. Ebben a hónapban szerintem rosszul húzta be, mert nem tudtam minden nap mérni a hőmet, viszont ovutesztet csináltam, ami szintén a 17. napra lett pozitív. Én sem gondolom, hogy beágyazódásos vérzés lett volna, mert nem olyan kis rózsaszínes valami volt, ahogy mások írni szokták. Tanácstalan vagyok.
2010. júl. 18. 18:42
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ELső vagyok. Nézegetem a görbédet, de nem tudom mikor lehetett peteérés, de szerintem volt. És mivel vérzés után felment a hőd, ha esetleg holnap is fent lesz én csinálnék továbbra is. Holnap, legrosszabb esetben is 14. dpo-n leszel. Mondom a vérzés fura.....de persze az is lehet, hogy rendes mensi volt, és most fog majd zuhanni a hőd. Nekem általában a negyedik napon még mindig magas.
2010. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!