Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjönni,...

Tegnap kellett volna megjönni, szerintetek ez lehet az? Infok lejebb

Figyelt kérdés
tudom,hogy ez még nem sok de szerintetek ez lehet terhesség?a derekam nagyon fáj és többször volt az utobbi napokban hogy jobb és bal oldalon belszurkál a petefészkembe!ma reggel olyan hányingerem volt hogy azt hittem kidobom a taccsot!!!lehetnek ezek a tünetek?
2010. máj. 29. 19:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet terhességi tünet :):) Egy érzékeny teszt már kimutathatja reggeli első vizeletből, ha baba van :)
2010. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ:)csak annyira akarok babát/habár már két kislányom van/,hogy már wcre se merek elmenni nehogy "piros folt"legyen!!!!!remélem lesz valami!!!!
2010. máj. 29. 19:35
 3/17 anonim ***** válasza:
Inkább csinálj tesztet, mert az már lehet, hogy mutatná. Mert nekem ezek pl a mensis tünetek szoktak lenni:( De neked drukkolok nagyon.:)
2010. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez de aranyos :):) Nem mersz kimenni a WC-re :):) Teszted van otthon?
2010. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nincs:(mert "mondom"szinte görcsösen akarok babát kb február ota probálkozunk,és minden honapban megjött eddig percre pontosan!mindig irom és 28napra megjött eddig!mostmár a 29.-en vagyok!!!tudom hogy mennyit késhet stb.........de annyira szeretném:)hülye vok?
2010. máj. 29. 19:39
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye! Én is jobban szeretnék már várandós lenni, mint bármi más és tudod miért nemtehetem, mert kivételes helyzet ez most nálunk, de szinte napi megélhetési problémánk van? Annyira undorítónak tartom, hogy ez az ami megfoszt a babától ,de most nagy őrültség lenne teherbe esnem. Így csak marad az itt olvasgatás és drukkolok másoknak. Így neked is tiszta szívből szorítok! Nekem is van már kettő, ez viszont megnyugtat és igazán boldoggá tesz.
2010. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak:igen,az anyagi hátteret is figyelembe vettem,de rájöttem hogy kb.annyi pénzt kapnék a 3 gyerköccel amennyiért dolgozom napi 8 órában!mostanában ez is egy döntő érv nálam!de egyébként is nagyon vágyom rá,ha meglátok egy terhes nöt rögtön irigykedni kezdek !!!remélem sikrül,még nem jött meg:)
2010. máj. 30. 06:48
 8/17 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó én totál ugyanígy vagyok most mint Te.Kedves kérdezőnek mi már több mint 2 éve vártunk rá most pedig szüneteltetni kell...nem vagy hülye természetesen de egy kicsit több türelmet ez még csak pár hónap.Ráadásul lehet h most baba van:)Azért szorítok!Majd írd meg.
2010. máj. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mostmár nyugodtan tesztelhetnél :):) Én már annyira izgulok, szégyellem is magam miatta, de legalább olyan kíváncsi vagyok, mint te :D
2010. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszi a válaszokat és az aggódást:)de még várok a tesztel minimum két napot,egyébként még mindig nem jött meg!!!de azért várok,igaz eddigi terhességeim alatt ha egy napot is késett már tudtam mi a helyzet,most is már kezdek gyanakodni,soha nem késik egy napot se,szinte percre pontosan megjön...de még várok!!!ahogy +tudom megirom.....
2010. máj. 30. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!