Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjönni,...

Tegnap kellett volna megjönni, szerintetek ez lehet az? Infok lejebb

Figyelt kérdés
tudom,hogy ez még nem sok de szerintetek ez lehet terhesség?a derekam nagyon fáj és többször volt az utobbi napokban hogy jobb és bal oldalon belszurkál a petefészkembe!ma reggel olyan hányingerem volt hogy azt hittem kidobom a taccsot!!!lehetnek ezek a tünetek?
2010. máj. 29. 19:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
sziasztok!most teszteltem POZITIV lett+++++++++++annyira örülök:):):):):):):):):):):):):)de ugye a pozitiv tuti pozitiv?????
2010. máj. 30. 17:23
 12/17 anonim ***** válasza:
Tuti pozitív, mondtam én :) És sejtettem, hogy nem bírod kivárni :D:D Nagyon gratulálok neked :):):)
2010. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
köszike:)a gratuláciot annyira örülök,nemtudom leirni,és tényleg nemtudtam kivárni.................
2010. máj. 30. 18:15
 14/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!Én is akarok már pozitív tesztet!!!:)
2010. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszi a sok gratuláciot igy látatlanba is annyira jol esik és ez az érzés,ez az anyai ösztön,olyan boldog vagyok mint pedig már 2kislányom van ugyanigy vol náluk is kiugrottam a börömböl, leirhatatlan.....most minden lényegtelen és csak az számit hogy végre megint ANYA lettem.....
2010. máj. 31. 18:32
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát ezt most komolyan megkönnyeztem:) nagyon örülök neki, hogy valaki ilyen boldog, és újra anya lesz, mert én még csak az elsőt, de már nagyon szeretném. Gratula, és sok boldogságot nektek:)
2010. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszi,neked is összefog jönni és biztos ugyanezek az érzések lesznek benned is :)ez biztos,ennél jobbb dolog a Földön nincs!sok sikert neked:)
2010. máj. 31. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!