Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menseszelhet valaki terhesen?

Menseszelhet valaki terhesen?

Figyelt kérdés

Elég nagy bajban vagyok.Rendes időben jött meg,de csak kevés volt és 3 napig tartott ami nálam egyébként már évek óta 7 napos.A hasam olyan,mint egy görögdinnye nem csak a gyomrom... egészen lentről kerekedik,többet járok pisilni,érzékeny vagyok nagyon,néha szomorú néha vidám,de egyébként nem vagyok "terhes beteg".

A férjem hűtlensége a napokban derült ki,éppen azon a reggelen,amikor menseszelni kezdtem.

Tudom,hogy az ideg a stressz stb.sok dolgot okozhat,de a terhesség lehetősége nem kizárható.

Nem akarok még tesztelni félek az eredménytől előbb tőletek kérdezném volt-e már valaki hasonló cipőben lehet-e ez csak a bennem lévő feszültség és az boríthatta fel a testem-lelkem?


2008. júl. 17. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is nagyon sajnálom a történteket! Előfordulhat, hogy a szervezeted így reagált a stresszre, de szerintem sokkal nyugodtabb lennél, ha csinálnál reggeli vizeletből egy tesztet, ha úgy érzed, hogy van esély babára. Ha van egy nagyon jó barátnődet, vagy az anyukádat( ha bizalmas kapcsolatban vagy vele), akkor kérd meg, hogy legyen ott veled és mindjárt könnyebb lesz. Azt kívánom, hogy a teszt azt mutassa, amit valóban szeretnél. És mégegyszer nagyon sajnállak a hűtlen párod miatt!
2008. júl. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kizárható, hogy nem vagy az, és nagyon reménykedem én is, mint az előttem szóló, hogy a teszted plusszos legyen.

Rettenet lehet, ami veled történt, és nagyon sajnállak.

Fel a fejjel, kitartás...

2008. júl. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Sajnálom én is a történteket,de sajnos van olyan,hogy valaki menstruál terhesség alatt is nekem is van olyan ismerősöm akinek az apukája 56 éves és nemrég lett apuka mert a barátnője négy-öt hónapih menstruált és nem vette észre,hogy babás.Tesztelj és kimutatja!További sok sikert az életben!
2008. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek a bíztatást,igyekszem kitartani.Nagyon vágytam a babára,és nagyon nehéz arra gondolnom,hogy most mégsem lenne jó...Félek attól,hogyha most jönne miként is kellene döntenem a picinyke sorsa felöl.
2008. júl. 17. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!