Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bunkó vagyok, hogy amióta...

Bunkó vagyok, hogy amióta teherbe esett egy régi kedves barátnőm, nem nagyon keresem?

Figyelt kérdés
Mind a ketten évek óta próbálkozunk, és most neki sikerült... Tudom irigység, de nem vagyok rá jó alany, hogy velem beszélje meg a történéseket, velem ossza meg az örömét. Amikor elmondta, gratuláltam, de azóta nem chateltünk (már jóideje csak chaten tartjuk a kapcsolatot, élőben nem is tudom, mikor találkoztunk, másik országban él).
2009. dec. 3. 10:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy most neked nagyon nehéz, de ha fordított esetben lennétek és neked lenne babó a pocakodban és neki nem, akkor neked is rosszul esne, ha megszakadna a kapcsolatod vele.

Biztos vagyok benne, hogy hamarosan már te is a kismamák táborát fogod erősíteni!!!! Ne add fel!!

2009. dec. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!