Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még reménykedhetek?

Még reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Volt egy felfázásom, ami elmúlt. Akkor kellett volna megjönnie, de nem jött meg. Fehérfolyásom volt, illetve van. Még egy hetet vártam, csináltam két tesztet, azok negatívak lettek. 10-11. napi késés napján mentem el nőgyógyászhoz. Azt mondta, a felfázás elmúlt, a folyást kell megszüntetni már csak, ami nagyon enyhe. Csinált hüvelyi ultrahangot is persze, ahogy szokta. Kaptam gyógyszert, még mindig nem jön meg. Most ki fog maradni? Ezek miatt maradhat ki? Látnia kellett volna az ultrahangon, ha terhes vagyok, nem? Van értelme még tesztet csinálni? Meddig várjak esetleg újabb vizsgálatig?
2014. jan. 18. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a ciklusod közepén eshettél teherbe, akkor 10 nap késésnél már minimum petezsákot kellett volna látnia. Nekem 7 nap késésnél, tehat az 5-ik héten már látta. Ha később estél teherbe, akkor még nem lathatta, azonban én inkább a felfázas miatti késésre tippelek. Ha megnyugtat, csinálj egy tesztet. Drukkolok, hogy minél hamarabb pozitív legyen !
2014. jan. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy. :-)
2014. jan. 18. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!