Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek szerintetek?...

Reménykedhetek szerintetek? Holnapra nem várom

Figyelt kérdés
A ciklusom 23, 24 napján nagyon erő görcsöt érezetem és a derékfájást ilyen fájdalmam még sosem volt menszi előtt tegnap meg ma olyan enyhe menszi szerű görcseim vannak ja és menszi előtt mindig kipattog az arcom de most szép tiszta. Szerintetek lehet baba? már 1 hónapja próbálkozunk a ciklusaim 28 naposak. Mindenki válaszát előre is megköszönöm.
2013. dec. 12. 12:53
 1/7 A kérdező kommentje:
10 hónapja próbálkozunk
2013. dec. 12. 12:54
 2/7 anonim ***** válasza:

Annak a híve vagyok,hogy várd meg még tuti eredményt kapsz.Én nem is tudtam a menzeszemhez viszonyítani mivel nem volt meg fél éve,mégis megéreztem 5és fél hetesen,hogy terhes vagyok.Ne görcsölj rá hidd el,ha az vagy akkor 1000%-ra fogod tudni és érezni,hogy ott a baba.

11 hkm

2013. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi lett? Van változás?
2013. dec. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem jött meg a menszim ma délután tesztekkel.
2013. dec. 14. 01:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2013. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött
2013. dec. 17. 12:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Drukkolok, hogy a következő hónap már sikeres legyen!!!
2013. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!