Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítsetek kérlek! Nem tudom...

Segítsetek kérlek! Nem tudom mi lehet ez?

Figyelt kérdés

7én volt utoljára menszim, de 3 napja olyan mintha meg akarna jönni, néha szúrásokat érzek a mellembe(oldalt).

Alhasamnál pedig iszonyatos nyomást éreztem. Hányingerem is volt.


2014. jan. 16. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem tudnád, akkor nem ebben a kategóriéban lenne a kérdésed. Ne tettesd hülyét, feleslegss.
2014. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Dokihoz viszont nem tudok menni holnap mert nem rendel csak jövőhéten csütörtökön.

A párommal voltam együtt.

Szeretnék normális válaszokat kapni.

2014. jan. 16. 23:27
 3/10 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: muszáj bunkóskodni? Normálisan nm lehet válaszolni? Jah és nem tettem maga hülyének! Ülj le egyes!!
2014. jan. 16. 23:31
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha 7-en volt menzid es azota voltal egyutt a paroddal, akkor sem erezhetsz terhessegi tunetet, ha az vagy. Foleg nem hanyingert. Meg be sem agyazodott... Szamoljal mar konyorgom. Meg esetleg csak most van peteeresed..
2014. jan. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem szórakozásból irtam!

Tényleg ezt érzem. :(

VIszont látom itt senki nem tudd normális kommentet irni! Köszönöm a bunkó válaszokat!

2014. jan. 16. 23:44
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Megis mit vartal? Kiirod ezt a kerdest a teherbeeses temakorbe, holott egy hete menstrualtal es ugy erzed terhes vagy? Ha kicsit gondolkodnal, tudnad, hogy esetleg peteeresed van, nem pedig terhes vagy. Gondolod, hogy valaki azt irja, hogy igen, valoszinu, terhes vagy, csinalj holnap tesztet?! Vagy menj dokihoz, mert tuti, hogy baba van a dologban?
2014. jan. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Figyelj csak eszre vettem utana h rossz kategoriaba tettem de attol meg nm kell bunkoskodni. Mar bocsi!!!!!
2014. jan. 17. 00:09
 8/10 anonim ***** válasza:

ó képzeld a 1,5 éves próbálkozás alatt nekem minimum 6x volt hányingerem sőt volt hogy hánytam is a menstruációk előtt, viszont mikor tényleg összejött semmijen ünetem nem volt 8hétig.

Hányingere az embernek nagyon sok mindentől lehet, még idegi alapon is, de terhességi tünetként nagy százalékban csak at 5 6 hét környékétől. Mivel 7 menstruáltál beágyazódva sem lehet, ergo nem okoz tünetet. De ha nagyon aggódsz hogy netán a mensi előtt esheté teherbe csinálj tesztet.

2014. jan. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem most van peteérésed. Terhes még biztos nem vagy, tuti a peteérést érzed.
2014. jan. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

8as és 9es: köszönöm a normális választ :)

Amit le szerettem volna irni tegnap csak bedöglött a telóm h tudom át tenni egy másik kategóriába ha van? Jah és nem direkt volt telòn nm olyan könnyű pláne ha döglődik. :(

Ami furcsa h ha peteérésem van enyhe szúrkákat érzek nem pedig azt h mindjárt meg jön.

Még egyszer köszönöm a válaszokat! :)

2014. jan. 17. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!