Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Muszáj, hogy érzékeny legyen...

Muszáj, hogy érzékeny legyen a mell kora terhesség esetén?

Figyelt kérdés
Mintha meg akarna jönni érzés, néha émelygés, délutánra fáradtság, érzékenység szagokra, bővebb nyáltermelés, szurkálás a méhben, néha fájdogálás a petefészek környékén. De még több mint egy hét van a mensiig. Mellbimbóm pé után néhány napig érzékeny volt, az most elmúlt, melleim nincsenek különösebben megduzzadva. Köszi.
2008. júl. 16. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nemfeltétlenül.


mindenki kicsit másképpen reagál a hormonális változásokra. Vannak ugyan jellemző tünetek, de egyik-másik kimaradása még nem jelent semmit.

Szerintem neked van elég jeled enélkül is.


De biztosabbat csak az elmaradt mensit követő tesztelés mondhat, meg majd a doktorbácsi.

2008. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Csak nehéz ez a várakozás...:-)
2008. júl. 16. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt akartam megkérdezni, mert nálam is ugyanez zajlik (szombatra nem várom). Az elmúlt 1 héten nagyon fájt, de mára elmúlni látszik, viszont van helyette szédülés és igen erős hányinger (a boltban majdnem "kipakoltam" a húsos pult előtt). Reméljük a legjobbakat, szurkolok nagyon! Írd meg, hogy mi lett!
2008. júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok. Drukkolok én is Neked! Te is írd meg légyszi a fejleményeket!
2008. júl. 16. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!