Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A héten kellene mensiznem,...

A héten kellene mensiznem, nem tudom mikor mert a ciklusaim 28-32 naposak. Ma fura rózsaszínes valami folyik belőlem, ez a mensi jele lehet vagy baba lehet a dologban?

Figyelt kérdés
Ilyenem még nem volt, pár napja nagyon erős a folyásom is...
2008. júl. 14. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hanyadik napon vagy ma? Lehet akár a beágyazódástól is, de sajna a mensi előjele is. Nekem is volt ilyen az egyik hónapban, már reménykedtem, hogy összejött, de 4 nappal a nemvártnál korábban mégis megjött (mondjuk éppen akkor ért egy elég erős munkahelyi trauma, lehet, hogy volt baba, csak elment). Kívánom Neked a legjobbakat és szerintem a 32. nap körül akár tesztelhetsz is! Drukkolok!
2008. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a 29. napon járok, félidőben voltunk együtt.nagyon görcsöl a hasam és barnázok. ilyen még nem volt.
2008. júl. 15. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!