Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés óta jobb petefészek,...

Peteérés óta jobb petefészek, derék, has fáj, ez terhesség vagy vmi más?

Figyelt kérdés
Mintha állandóan meg akarna jönni, de a menssig még kb. két hét van. Esténként jobban fáj a derekam. Ja és a mellbimbóm is fáj. Párommal akcióztunk rendesen a pé előtt meg közben. Köszi a választ.
2008. júl. 14. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, hogy baba, mert nekem is kb így volt, 06.14-én volt pé-m. a párommal akkor is és két nappal utána is együtt voltunk, és 07.01-én kellett volna megjönnie a nem vártnak. A tüneteim jobb-bal oldali petefészek szurka, és a melleim feszültek, a mellbimbóm rettenetesen érzékeny volt (ez a mai napig így van) és most 6. hetes kismami vagyok. Remélem nektek is sikerült!

Ja, és én a mensi előtt két nappal csináltam tesztet először, és + lett, még várj egy kicsit, 7-8 napot és tesztelj!

2008. júl. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, reménykedek! Jó babavárást Neked!
2008. júl. 14. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!