Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alhasi és derék, valamint...

Alhasi és derék, valamint bégbéltáji fájdalom méhenkívüli terhesség jele? Nem vérzem. Van 10 pozitív tesztem és egy pozitív bHCG-m is.

Figyelt kérdés
A doki ma nem látott semmit. Elvileg kb 5 hetes lennék ma. Nagyon el vagyok keseredve.
2010. ápr. 16. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
és mikorra hívott vissza a doki? úgy olvastam, hogy ezek is tünetei amiket felsoroltál, de hát nem tudhatom. azt is olvastam, hogy ilyen gyanú esetén többször nézik a hcg szintet, mert méhen kívüli esetében lassabban emelkedik, mint kellene.
2010. ápr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ragaszkodj a további kivizsgálásokhoz, mondd meg a dokinak, hogy erre gyanakszol. igen, lehet az is. és ha az, akkor fontos, hogy időben észrevegyék.
2010. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

igen mikorra hivott voissza a dokid?

de nekem azt mondta az én dokim h 5 hetesen már a méhen kivülit is észre lehet venni, főleg ha nem lát semmit a méhben. mert 5hetesen már leni kell min szikhólyagnak.

ha nem bizol a dokidban , akkor keress meg mást. én ezt tenném.

2010. ápr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok! Jövő pénteken kell visszamennem UH-ra. Múlt pénteken a bHCG-m 129 volt. Ma levették megint, keddre lesz eredmény. Azt mondta, ha nagyon fájna vagy véreznék, rögtön hívjam fel.
2010. ápr. 16. 10:55
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, valószínű a doki is erre gyanakszik, ezért mondta, hogy ha vérzel, egyből hívd. :( azért remélem nem az lesz
2010. ápr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is azt hiszem sajnos.
2010. ápr. 16. 11:01
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönök minden választ, és külön köszönöm az őszinteségeteket! Azért egy pici reményt még engedek magamnak...hátha...
2010. ápr. 16. 13:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmiképpen NE add még fel!! Volt már rá példa, hogy nem látta a doki uh-n. Lehet késöbb volt ovud. 2 éve, amikor terhes lettem nekem sem látta a doki a vérzés szerint. Kisebb terhes voltam, mert a 28. napon volt ovum. Tehát reménykedhetsz mindenképpen. Drukkolok!!! Ird meg mi lett az eredmény.
2010. ápr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Köszönöm, aranyos vagy:) Nekem is valószínűleg a 27-28. napon volt egy extra ovum, mert a 29. nap megjöt, de a 12. napon pozitívat teszteltem utána. Viszont akkor is már (a késői ovutól számolva) kb. 5 hetes lehettem pénteken. És még mindig semmit nem látott. Próbálom nem feladni, de nagyon nehéz. :(

2010. ápr. 19. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!