Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 nap núlva nem kéne megjönnie...

4 nap núlva nem kéne megjönnie! A folyásom krémes. Lehet baba?

Figyelt kérdés
A hőm a pé óta 37,1 és környéke. Múlt héten volt két nap amikor barna folyás volt a tisztaságin. Azóta is néha-néha picit barna a folyás de nem annyira, mint azon a két napon! Mást nem érzek, csak még annyit, hogy a cicim nagyon viszket. Tudom, hogy még várnom kell, de mondjatok valamit, lehet baba? Bár nem élem bele magam, mert csalódtam már! Várom a válaszaitokat!
2008. júl. 14. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A hőd elég szépen fent van, uh minden esélyed meg van rá, hogy babás legyél!!! Ha most mégsem jött össze a barna folyásról azért majd kérdezd meg az orvosodat. Sok sikert!
2008. júl. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ilyeneket minek megkérdezni??? Ha négy nap múlva esedékes a menzesz, akkor vagy megjön, vagy nem, ha nem akkor úgyis tesztelsz, nem? Ez az oldal arról szól, hogy tanácsot adjunk egymásnak, de erre a kérdésre nem lehet tanácsot adni. Ha te csak beszélgetni akarsz, akkor írj hagyományos fórumokra.
2008. júl. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Pontosan azért írt ide az illető mert kérdezett. Hogy másnak volt e már ilyen. Néha olyan ingerültek az emberek. Ezt sosem értettem miért kell a másikat ledorongolni.


Szia!

Bíztatni sajna én sem tudlak. Nekem a múlt hónapban az egész ciklusom második felében krémes nyákom volt. És trifázisos görbém. Úgy örültem. Bár bennem volt a kétség is. Vettem tesztet egy nappal a mensi előtt. De este már barnáztam úgyhogy bontatlanul hagytam. Meg is jött. Most ismét pé előtt vagyok. Már sokadjára.

Nem akarlak elkeseríteni, mert tényleg minden ember más és más. Remélem Te szerencsésebb leszel ebben a hónapban mint én voltam. Vegyél tesztet ha gondolod, de várd meg a mensi előtti napot vagy a mensi reggelét. Ha elkezd csökkenni a hőd akkor meg ne használd fel.:( De ne keseredj el. Én két napi bőgés és miért vagyok ilyen szerencsétlen érzés után tovább léptem. Most már végre eltelt az a hosszú 2 hét megint.


Sok sikert

2008. júl. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Én is felvásároltam már a patika terhességi teszt fél készletét eddig (20 hónap), de a remény hal meg utoljára:)

2008. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!